Pewność Siebie W Kontaktach Z Kobietami

by Roman RaVincci on 2010/09/26

jak być pewnym siebie

Pewność siebie jest jedną z cech które MUSISZ opanować jeśli chcesz mieć powodzenie z kobietami.

Każda kobieta pragnie mężczyznę pewnego siebie i żadna kobieta nie chce spotkać faceta któremu brakuje pewności siebie.

Pewność siebie jest podstawą atrakcji i zainteresowania kobiety wobec mężczyzny.

Ale jak zdobyć pewność siebie?

Rady które otrzymujemy to „Bądź tylko pewny siebie” , „Nie masz się czego bać” itp.

Ale jeżeli byłoby to takie proste to czy nie każdy byłby wtedy pewny siebie?

Pewności Siebie Nie Można Kupić, Trzeba Ją Sobie Wypracować I Nie Jest To Czymś Co Stanie Się W Parę Minut.

Można to porównać z wypracowaniem mięśni. Nie pójdziesz na siłownie i potrenujesz sobie przez godzinkę i nagle urosną Ci mięśnie.

Chciałbym aby tak było ale niestety tak nie jest.

I dokładnie tak samo jest z pewnością siebie. Trzeba trenować aby ją sobie wypracować.

Więc w jaki sposób powinieneś zacząć aby wyrobić sobie pewność siebie w kontaktach z kobietami?

Prawda jest taka że większość mężczyzn którym brakuje pewności siebie z kobietami, brakuje im także tej pewności siebie w życiu ogólnie.

Trudno jest im rozmawiać z nieznajomymi, nawet jeśli jest to starsza pani czy też nieatrakcyjna sprzedawczyni w sklepie.

Istnieje wiele sposobów na wypracowanie pewności siebie. Osobiście wypróbowałem je wszystkie. Niektóre z nich są lepsze a niektóre gorsze.

Jeśli jesteś facetem któremu brakuje pewności siebie w ogólnym sensie to jednym z najlepszych sposobów jest zacząć chodzić na siłownie i powiem Ci dlaczego.

Na bardzo głębokim poziomie ludzie wiążą wygląd fizyczny z pewnością siebie i jest to coś co dzieje się nieświadomie.

W jaki spsoób wyglądasz fizycznie w porównaniu do innych determinuje jak się czujesz psychicznie w porównaniu do innych.

Jeśli będziesz czuł się silnie fizycznie to także będziesz czuł się silnie mentalnie.

Ale co jeśli masz już pewność siebie w życiu ale brakuje Ci jej tylko w kontaktach z kobietami?

Jest to możliwe że w jakimś punkcie Twojego życia stało się coś co spowodowało że zacząłeś bać się kobiet w takim stopniu że sama myśl o podejściu do nieznajomej pięknej kobiety paraliżuje Cię od stóp do głowy.

Wiem jakie to uczucie bo zaledwie parę lat temu właśnie tak się czułem i tylko wpatrywałem się w piękne kobiety marząc że któregoś dnia stanie się cud i zdobędę jedną taką dziewczynę.

Ale to nigdy się nie wydarzyło.

Mam dla Ciebie teraz dobre nowiny.

Jeśli brakuje Ci pewności siebie tylko wokół pięknych kobiet to będzie Ci bardzo prosto ją zdobyć i stanie się to bardzo szybko jeśli tylko zaczniesz prawidłowo działać i zastosujesz odpowiednie metody.

Za chwilę opowiem Ci gdzie możesz poczytać o tych metodach ale najpierw powiem Ci co możesz zrobić NATYCHMIAST.

Zacznij rozmawiać z kobietami które w żaden sposób Cię nie podniecają.

Nie ważne gdzie jesteś, czy w sklepie, czy na ulicy, czy też w centrum handlowym. Gdziekolwiek jesteś zacznij rozmawiać z kobietami które Cię kompletnie nie interesują.

Nie próbuj je poderwać, tylko rozmawiaj tak jakbyś rozmawiał z kumplem i nie muszą to być długie rozmowy. Kilka minut wystarczy.

Po paru takich rozmowach sam zauważysz że Twoja pewność siebie wobec kobiet zwiększy się i będziesz czuł się o wiele swobodniej wokół kobiet.

Po trochu zacznij podchodzić do coraz bardziej atrakcyjnych dziewczyn. Stanie się wtedy coś niesamowitego, zauważysz że będzie Ci coraz łatwiej za każdym podejściem.

Twoje pierwsze zaczepki mogą być bardzo krótkie, zacznij pytać się o godzinę czy też udaj turystę. Nie jest to ważne, ważne jest raczej to że z dnia na dzień będziesz budował pewność siebie.

Po paru rozmowach próbuj rozmawiać coraz dłużej aż poczujesz że nie jest to wcale takie trudne.

Pamiętaj że nie masz się czego obawiać ponieważ nie próbujesz nikogo poderwać więc dziewczyny nie będą mogły Cię odrzucić.

Jedno co jest ważne aby to ćwiczenie działało jest to że musisz je stosować każdego dnia i rozpoczynać rozmowy z co najmniej 5 dziewczynami dziennie.

Jeżeli nie będziesz rozmawiał z kobietami przez tydzień zanim osiągniesz więcej pewności siebie to to ćwiczenie Ci nie pomoże ponieważ Twoja pewność siebie zacznie spadać.

A jeśli zacznie spadać zanim zdążysz wypracować sobie całkowitą pewność siebie to wszystko będzie na marne i będziesz musiał zacząć wszystko od samego początku.

A teraz powiem Ci gdzie możesz znaleźć więcej takich ćwiczeń które pomogą Ci wypracować niesamowitą pewność siebie w bardzo krótkim czasie.

To miejsce jest TUTAJ: Jak Poderwać Dziewczynę

Podziel Się Z Innymi:
 • Google Bookmarks
 • Co-Robie.pl
 • Śledzik
 • del.icio.us
 • Blip
 • Twitter
 • Gwar
 • Kciuk.pl
 • Wahacz.pl
 • Wykop
 • email
 • Facebook

Artykuły Godne Twojej Uwagi

Napisz Komentarz

Następny post: