UWAGA: Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak poderwać dziewczynę lub masz jakie kolwiek problemy z dziewczynami to ten artykuł będzie najważniejszym artykułem jaki kiedykolwiek przeczytasz…

”Za Chwilę Dowiesz Się Jak Poderwać I Zdobyć Taką Dziewczynę, O Jakiej Zawsze Marzyłeś… I Nie Musisz Być Ani Przystojny Ani Zabawny Ani Bogaty Aby Tego Dokonać… ”


jak uwodzić kobiety

Poprowadzę Cię Za Rękę i Pokażę Ci Krok Po Kroku Jak Zacząć Spotykać Piękne Dziewczyny W TEJ CHWILI… Nawet Jeśli Jesteś Nieśmiały, Boisz Się Odrzucenia I Nie Masz Pojęcia O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną….Drogi przyjacielu,

Chciałem Ci zadać kilka pytań i bądź ze sobą szczery, kiedy będziesz na nie odpowiadał:

Czy:

 • … kiedykolwiek czułeś się niepewny siebie, ponieważ nie jesteś wysoki, szczupły lub przystojny oraz czułeś że te dziewczyny, które Ci się podobają ni były by Tobą zainteresowane?
 • … byłeś kiedyś w klubie i stojąc z drinkiem w ręku wpatrując się na piękną dziewczynę, którą chciałbyś poderwać i bliżej poznać, ale po prostu nie mogłeś do niej podejść, bo nie wiedziałeś, co jej powiedzieć i bałeś się, że ona Ciebie spławi lub wyśmieje i wszyscy inni wokół Ciebie zaczną się śmiać?
 • … stajesz się nieśmiały lub nerwowy wokół atrakcyjnych dziewczyn i tracisz kontrolę nad sobą aż do takiego stopnia, że trudno Ci jest prowadzić rozmowę?
 • … kiedykolwiek zazdrościłeś innym mężczyznom, bo oni mieli u swojego boku takie dziewczyny, jakie TY pragniesz, ale nie wiesz jak je zdobyć?
 • … zdarzyło Ci się być na randce z dziewczyną, która Ci się bardzo podobała i naprawdę chciałeś ją pocałować, ale nie wiedziałeś jak to zrobić oraz bałeś się, że może ona Cię odrzucić i  aby nie wyjść wtedy na głupka zrezygnowałeś?
 • … miałeś kiedyś takie uczucie, że nigdy nie doświadczysz ekscytującego fizycznego związku z taką dziewczyną o jakiej marzysz?
 • … prowdziałeś kiedykolwiek interesującą rozmowę z dziewczyną, zdobyłeś jej numer telefonu, zadzwoniłeś do niej po paru dniach, ale kiedy do niej zadzwoniłeś to ona była oziębła i traktowała Ciebie z dystansu – tak jak by Ciebie nie pamiętała a Ty nie wiedziałeś nawet, dlaczego?
 • … większość dziewczyn widzi  w Tobie tylko przyjaciela i nie ważne jest to jak Ty mocno starasz się i czy  zachowujesz się jak ten mężczyzna, którego one powinny pragnąć,  to one i tak nie czują wobec Ciebie atrakcji?

Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na jedno lub więcej z tych pytań to muszę Ci powiedzieć coś bardzo Ważnego….

Musisz wiedzieć, że NIE jesteś sam. Ja też byłem w każdej z tych sytuacji i to nawet WIELE RAZY.

Czułem się samotnie i beznadziejnie…. że jest coś ze mną nie tak…

Czułem, że nie mam kontroli nad moim życiem, że jestem nieudacznikiem…

Nie wiedzieć jak wzbudzić zainteresowanie dziewczyny nie jest to zbyt miłym uczuciem.

Ale  najgorsze  jest to, że przez całe życie byłem przekonany, że żadna ładna dziewczyna NIGDY  by mnie nie wybrała by z pośród wszystkich innych facetów, których ma do wyboru…. żałosne, nie?

Czy kiedykolwiek czułeś się w ten sam sposób co ja? Jeśli tak, to przynajmniej istnieje już dwóch facetów z tym samym problemem… ale ulga, nieprawdaż?

Myślałem, Że Spędzę Resztę Mojego Życia W Samotności…

A teraz chcę abyś mnie lepiej poznał..

Nazywam się Roman Ravincci i mam obecnie 30 lat.

Jestem przeciętnym facetem a jeśli chodzi o mój wygląd zewnętrzny, to nie należę do tego rodzaju mężczyzn, za którym kobiety się oglądają. Mam 174 cm wzrostu i nie jestem ani przystojny ani wysportowany.

Kilka lat temu miałem OGROMNE problemy z dziewczynami, nie byłem w stanie podejść do dziewczyny i rozpocząć z nią rozmowę nawet jak by od tego zależało całe moje życie.

Te parę dziewczyn, które miałem okazję spotkać przez całe moje życie spotkałem tylko przez przypadek i one nie były takimi dziewczynami, które ja sam tak naprawdę pragnąłem.

Trudno jest mi się do tego przyznać, ale zawsze zazdrościłem innym mężczyznom, którzy potrafili mieći wokół siebie te piękne dziewczyny.

Czułem się bardzo nieszczęśliwy i o wiele gorszy od innych mężczyzn. Czułem także, że jestem jedynym facetem na świecie z tym problemem i wstydziłem się komukolwiek do niego przyznać.

Pewnego dnia zszedłem na same dno i wpadłem w depresję.

Miałem już dość samotności, wpatrywania się w piękne dziewczyny, tych pustych marzeń o tym, że któregoś dnia piękna dziewczyna zapuka do moich drzwi i szalenie zakocha się we mnie.

Postanowiłem wtedy, że muszę coś z tym zrobić, że muszę zmienić moje życie i dłużej już nie mogę być tym nieszczęśliwym i samotnym facetem.

Ale najgorsze było to, że to odbijało się bardzo negatywnie na pozostałe moje życie a ja nawet nie byłem tego świadomy.

Stanąłem wtedy przed BARDZO ważnym wyborem.

Albo zaakceptuje tę sytuację i spędzę resztę mojego życia w samotnościa lub spędzę życie z taką dziewczyną, której tak naprawdę nie chcę, albo zrobię WSZYSTKO co w mojej mocy i odwrócę moje życie na takie o jakim zawsze marzyłem.

Decyzja była dla mnie oczywista…

Od tamtego dnia zacząłem poświęcać CAŁY MOJ CZAS, aby nauczyć się jak poderwać i zdobyć tą wymarzoną dziewczynę.

Czy Powodzenie Z Dziewczynami Jest Czymś, Czego Każdy Może Się Nauczyć?

Nie lubię się chwalić, bo nie jest w moim stylu, ale chcę się z Tobą czymś podzielić.

W dniu dzisiejszym potrafię podejść do KAŻDEJ dziewczyny, która mi się podoba i zrobić to tam gdziekolwiek jestem, potrafię wzbudzić jej zainteresowanie oraz odejść z jej numerem telefonu  już po 5 minutach rozmowy i to bez żadnego problemu.

Na pewno się teraz zastanawiasz jak ja mogłem zmienić się z mężczyzny, który nawet nie był w stanie podejść i porozmawiać z dziewczyną w takiego mężczyznę, który jest w stanie podejść i zdobyć każdą dziewczynę, którą tylko zapragnie.

Opowiem Ci całą moją historię szczegółowo i to od samego początku do samego końca ale trochę później, bo najpierw chcę Ci powiedzieć coś bardzo ważnego.

KAŻDY jest w stanie nauczyć się jak zdobyć dziewczynę, którą pragnie i to bez względu na wygląd zewnętrzny lub grubość konta w banku.

Zajęło mi to bardzo dużo czasu zanim ja sam do tego doszłem i była to dla mnie najważniejsza lekcja  jakiej się nauczyłem  w czasie tej ciekawej podróży.

Zastawiasz się pewnie dlaczego Ci o tym mówię ale odpowiedź jest prosta.

Ta jedna rzecz była główną przyczyną, która powstrzymywała mnie przed sukcesem z dziewczynami i prawdopodobnie powstrzymuje Ciebie w taki sam sposób.

Poprzez to, zmarnowałem moje najpiękniejsze lata. Bylem sam bez żadnej dziewczyny w moim życiu oraz byłem ciągle niezadowolony.

Zawsze uważałem, że piękna dziewczyna może mieć każdego faceta jakiego ona tylko sobie zapragnie, więc dlaczego wybrałaby mnie?

Ale byłem w błędzie. Teraz wiem, że powodzenie z dziewczynami jest czymś, czego KAŻDY jest w stanie się nauczyć i nie ma to nic wspólnego z wyglądem zewnętrznym lub z pieniędzmi.

Jest to umiejętność jak każda inna. Nie ma pianisty, który urodził się umiejąc grać na pianinie, nie ma lekarza, który umiał operować od urodzenia…. Każdą umiejętność trzeba się nauczyć i czym więcej będziesz trenował to tym lepszym się staniesz … i to samo dotyczy kontaktów z dziewczynami.

Może jest to oczywiste, ale mnie osobiście zajęło mi to dużo czasu zanim ja sam do tego doszłem. To odkrycie zmieniło całe moje życie i teraz chciałem się tym z Tobą podzielić.

Nauczyłem się wiele wartościowych lekcji przez tą podróż. O to parę z nich:

4 Zabójcze Błędy Jakie Większość Mężczyzn Popełnia Próbując Poderwać Dziewczynę, Które GWARANTUJĄ, Że Nie Spotkają Oni Żadnych Dziewczyn I Że Zostaną Samotni…

Spędziłem wiele lat i TYSIĄCE godzin ucząc się jak stać się bardziej atrakcyjny dla kobiet, jak przezwyciężyć strach przed rozpoczęciem rozmowy, jak zapoznać się z dziewczyną, jak ją poderwać, zdobyć itd. Spędziłem także WIELE LAT ucząc innych tego, czego się sam nauczyłem.

Muszę Ci się przyznać, że popełniłem prawdopodobnie więcej błędów z dziewczynami niż mogę je policzyć… szczególnie na początku mojej podróży. Ale one nauczyły mnie bardzo dużo.

Ucząc się tego wszystkiego osobiście i ucząc innych mężczyzn oraz z moich doświadczeń wiem, że prawie KAŻDY mężczyzna łącznie ze mną nieświadomie popełnia TE SAME BŁĘDY próbując poderwać i zainteresować dziewczynę.  Te właśnie błędy są przyczyną, że nie jesteśmy w stanie poznać tych dziewczyn, których pragniemy.

Czytając je, chciałbym żebyś zapytał SIEBIE czy Ty sam popełniłeś, choć jeden z tych właśnie błędów….A oto one:

Błąd #1: Mieć Nadzieję, Że Coś Wydarzy Się Samo Z Siebie Lub Liczyć Na Szczęście, Że Jakiegoś Dnia Spotkać Dziewczynę Przez Przypadek

Prawda jest taka, że większość mężczyzn ma OGROMNY STRACH przed podejściem do nieznajomej dziewczyny i dlatego NIC w tym kierunku nie robi.

Udowodnię Ci to.

Następnym razem, kiedy spotkasz się z kumplem i zauważysz fajną dziewczynę szturchnij go łokciem i powiedz mu żeby do niej podszedł i z nią porozmawiał.

Założę się z Tobą, że on odpowie Ci coś w tym stylu:

„Nie mam w tej chwili ochoty, może trochę później” lub „Nie podoba mi się ona”

Oraz wiele innych podobnych lub kiepskich usprawiedliwień, dlaczego nie może do niej podejść.

Najgorsze jest to, że kiedy kumple siedzą i popijają piwko rozmawiając o dziewczynach zamiast coś w tym kierunku zrobić to czujesz ulgę, bo to daje Ci usprawiedliwienie, że Ty także nie musisz podejść do dziewczyny, która Ci się podoba, więc siedzisz z nimi i popijacie dalej piwko aż nadejdzie czas aby SAMEMU iść do domu.

Ale w głębi duszy nie pragniesz nic więcej niż spotkać tą dziewczynę, która Ci wpadła w oko.

Sam robiłem dokładnie to samo przez większą część mojego życia. Za każdym razem jak widziałem dziewczynę, którą pragnąłem poznać to wpatrywałem się w nią z daleka i wyobrażałem sobie co mogłoby by się przydarzyć jeżeli byłbym w stanie z nią porozmawiać i zainteresować ją swoją osobą.

SETKI godzin byłem w takich sytuacjach kiedy wpatrywałem się w dziewczynę, którą BARDZO chciałem poznać, ale nie mogłem się skłonić do tego aby do niej podejść.

W NAJLEPSZYM przypadku zacząłem się kręcić wokół niej z nadzieją, że to ona sama ze mną zacznie rozmawiać.

A kiedy już tak na serio myślałem, że dzisiaj się wszystko zmieni, że dzisiaj wreszcie odważę się podejść i zacząć rozmowę z dziewczyną to juz po paru sekundach przychodziła następna myśl….. „Ona na pewno już ma chłopaka” lub „Na pewno nie jestem jej typem”.

Dzisiaj się tylko z tego śmieję, ale jeszcze nie tak dawno temu czułem się paskudnie. Czułem, że NIE JEST TO MOŻLIWE, że istnieje jeszcze ktokolwiek inny, kto może być w aż tak paskudnej sytuacji. Wiesz, co mam na myśli?

Bądź ze sobą szczery, czy kiedykolwiek byłeś w podobnej sytuacji, kiedy BARDZO pragnąłeś podejść do dziewczyny, ale po prostu nie mogłeś?

Jeśli tak, to przechodzisz przez dokładnie to samo co ja jeszcze nie tak dawno temu. Na początku myślałem, że to tylko ja sam na CAŁYM ŚWIECIE  mam ten problem.

Rozmawiając z wieloma mężczyznami dowiedziałem się, że KAŻDY z nich miał ten sam problem ale NIKT o tym nie rozmawiał.

Wyobrażasz to sobie?

Przez WIELE LAT myślałem, że jestem sam z tym problemem, a tak naprawdę to prawie KAŻDY inny mężczyzna ma dosłownie ten sam problem co ja.

Chcę Ci powiedzieć coś, czego prawdopodobnie jescze nie wiesz. To uczucie strachu przed podejściem do nieznajomej dziewczyny jest czymś, co KAŻDY mężczyzna ma już w sobie od urodzenia. Jest to już ZAKODOWANE w męskim DNA.

Jedyną różnicą między tymi mężczyznami, którzy nie są nerwowi w tych sytuacjach jest to, że oni nieświadomie nauczyli się swobodnego kontaku z dziewczynami już w bardzo wczesnym wieku.

Ale co ważniejsze, odkryłem, że można się tego problemu pozbyć raz na zawsze. WIEM, bo jeszcze nie tak dawno temu sam trząsłem się ze strachu nawet wtedy kiedy tylko myślałem o podejściu do ładnej dziewczyny… a dzisiaj NIE MAM z tym żadnego problemu.

Jeżeli ja mogłem…. TO TY TAKŻE MOŻESZ a jeśli jesteś gotów to chciałem Ci pokazać JAK….

Błąd #2: Mieć Niewłaściwą Mowę Ciała.

KAŻDA dziewczyna jest EKSPERTKĄ w odczytywaniu męskiej mowy ciała.

Jesteś zaskoczony? Pozwól, że powtórzę to jeszcze raz.

KAŻDA kobieta już w ciągu tylko paru sekund jest w stanie Cię ocenić i zrobi to zanim jeszcze  otworzysz usta patrząc tyllko na Twoją mowę ciała.

Nie żartuję z Tobą..

Kobieta jest w stanie powiedzieć czy jesteś pewnym siebie mężczyzną, którego jest warto poznać, czy też jesteś mięczakiem, którego trzeba unikać za wszelką cenę…. Wystarczy, że ona popatrzy na Ciebie przez parę sekund i już wie.

Twoje gesty oraz ruchy wyjawią jej to natychmiast..

Prawda jest taka, że nas mężczyzn pociągają piękne kobiety. Jeżeli idziemy ulicą i przechodzi obok nas jakaś seksowna dziewczyna to natychmiast obracamy nasze głowy i robimy to automatycznie. Wiesz dokładnie, o czym mówię….

Kobiety natomiast pociągają mężczyźni którzy są pewni siebie, dlatego właśnie nauczyły się już od młodych lat spostrzegać te małe drobnostki, które podkreślają naszą męskość. Tak samo jak my mężczyźni już od młodych lat automatycznie zaczęliśmy zauważać opalone nogi, zgrabne tyłki i duże biusty.

Dlatego właśnie my nie przywiązujemy zbyt wiele uwagi do mowy ciała kobiety, i dlatego właśnie kobiety są w tym od nas mężczyzn CO NAJMNIEJ o dziesięć razy lepsze.

Spędziłem wiele lat ucząc sie mowy ciała, przeczytałem ogromną ilość książek na ten temat, godzinami obserwowalem wielu mężczyzn, ale najwięcej nauczyłem się rozmawiając na ten temat z kobietami.

Wyjawię Ci coś…. W większości wypadków jest to tak, że ZANIM JESZCZE OTWORZYSZ USTA to kobieta już podjęła decyzję czy ma Ci dać szansę czy też ma Cię spławić.

Niestety większość mężczyzn przekazuje swoim ciałem kobiecie, że są mięczakami i tym samym niszczą oni sobie szansę poznania wymarzonej kobiety nawet o tym nie wiedząc.

Mam dla Ciebie dobre nowiny.

KAŻDY jest w stanie nauczyć się mowy ciała, która jest ATRAKCYJNA dla kobiet.

Przy okazji, o to dwa proste sposoby, aby poprawić Twoją mowę ciała i to NATYCHMIAST:

 • WYSUŃ TWOJĄ KLATKĘ PIERSIOWĄ – Przez wysunięcie Twojej klatki piersiowej do przódu podkreślasz Twoją obecność. Tylko ta jedna rzecz wpłynie na to, że będziesz wyglądał pewniej siebie, co najmniej dwa razy. Ale Jednocześnie nie możesz wyglądać zastraszająco i sztywnie, bo będzie to równe z tym, że będziesz wyglądał jak mięczak, który próbuje zwrócić na siebie uwagę. Więc upewnij się żeby rozluźnić ramiona.
 • MOCNY KONTAKT WZROKOWY – „Przeciętni” mężczyźni mają tendencję przerywać kontakt wzrokowy z kobietą, jako pierwsi. Ta drobna rzecz natychmiast przekazuje kobiecie, że ten mężczyzna jest niepewny siebie oraz że jest nerwowy. Od teraz, zawsze rozmawiając zkobietą patrz  jej prosto w oczy i nie przerywaj kontaktu wzrokowego zanim ona tego nie zrobi. Wyróżnisz się od większości mężczyzn i przekażesz jej jednocześnie, że jesteś pewnym siebie facetem.

Za chwilę pokaże Ci więcej sposobów wzbudzenia atrakcji Twoją mową ciała..

Błąd #3: Myśleć, Że Trzeba Mieć Jakąś Kreatywną Zaczepkę Lub Powiedzieć Coś Imponującego, Aby Wzbudzić Zainteresowanie Dziewczyny

Większość mężczyzn jest przekonana, że muszą zaimponować kobiecie w jakiś to sposób żeby ona ich polubiła oraz zaakceptowała.

Dlaczego tak jest?

Jest to naprawdę bardzo proste…

Kiedy widzimy piękną kobietę, którą chcielibyśmy poznać to natychmiast chcemy się wyróżnić od każdego innego mężczyzny oraz pokazać jej, jacy jesteśmy wspaniali. Jednocześnie mamy wewnętrzny strach, aby nie „nawalić” i nie powiedzieć czegoś, co może ją urazić.

Więc co robimy?

Aby jej zaimponować, próbujemy w danej sekundzie wymyśleć coś kreatywnego i powiedzieć jej coś ciekawego.Jednocześnie chcemy pokazać jej, jacy jesteśmy mili, uprzejmi i próbujemy zrobić wszystko, aby się jej upodobać.

Kończy się to na tym, że podchodzimy do niej i mówimy jej różne rodzaje komplementów lub próbujemy zaprosić ją na drinka, randkę, obiad itd.

Myślimy teraz, że byliśmy bardzo kreatywni i każda dziewczyna powinna to docenić.

Ale zgadnij co?

KAŻDY inny facet także chciał być kreatywny i upodobać się tej dziewczynie oraz myślał dokładnie tak samo.

Każda ładna dziewczyna zawsze ma wokół siebie facetów, którzy próbują ją poderwać, umówić się z nią, zaciągnąć ją do łóżka itd.

Jak myślisz, ile razy ta dziewczyna słyszała już te same „kreatywne” próby poderwania jej?

Sto razy?

Tysiąc razy?

Prawda jest taka, że do każdej ładnej dziewczyny podchodzi przynajmniej 5 mężczyzn dziennie.

NIE PRZESADZAM, nawet odrobinę…..

Sam sobie oblicz ile to będzie tylko przez jeden miesiąc, nie mówiąc już ile to będzie przez cały rok.

Mamy dobre intencje, bo chcemy powiedzieć jej coś wyróżniającego, ale prawda jest taka, że to co my uważamy za wyróżniające i kreatywne to kobieta już wcześniej słyszała przynajmniej setki razy.

Więc jak rozwiązać ten problem?

Musisz nauczyć się sposobu jak rozpocząć rozmowę z kobietą  który wyróżni się od każdego innego mężczyzny, który także wzbudzi jej zainteresowanie wobec Ciebie….

Błąd #4: Nie Mając Żadnego Planu Oraz Metody Jak Podejść Do Dziewczyny I Wzbudzić Jej Zainteresowanie Oraz Atrakcję

Kiedy zaczynałem uczyć się jak stać się bardziej atrakcyjny dla dziewczyn to obserwowałem wielu mężczyzn. Większość z nich rozmawiało o dziewczynach, ale nigdy nie odważyli się nic w tym kierunku zrobić.

Byli także tacy, którzy niczego się nie bali. Podchodzili do dziewczyn bez żadnych problemów. Strasznie im zazdrościłem, oddałbym wtedy moją prawą rękę żeby posiąść tą umiejętność (Na szczęście obyło się to bez utraty mojej ręki).

Obserwowałem ich bardzo szczegółowo i zauważyłem, że pomimo tego, że nie mają oni problemów z rozmawianiem z dziewczynami to i tak prawie nigdy im to nie wychodziło.

Więc jaki był to problem?

Ci mężczyźni nie mieli pojęcia, co powiedzieć i jak rozmawiać z dziewczynami, ale najgorsze było to, że oni sami byli o tym nieświadomi i nie wiedzieli na czym polega ten problem. Innymi słowami nie mieli żadnego planu podejścia i zapoznania się z dziewczyną.

Nie wiedzieli, co powiedzieć, jak rozmawiać, jak się zachować….

Można to porównać z budową domu. Nikt nie zaczyna budowy nowego domu bez planu budowy, bo taki dom by się natychmiast rozpadł. Tak samo jest z dziewczynami.

Jest to dlatego BARDZO WAŻNE abyś nauczył się co działa a co nie, o czym rozmawiać, jak zacząć rozmowę aby wzbudzić zainteresowanie dziewczyny aby zdobyć jej numer telefonu, umówić się z nią na randkę itd.

Na szczęście jesteś we właściwym miejscu. Nauczysz się nie tylko jak pokonać strach przed podejściem do nieznajomej dziewczyny, ale także różnych metod podrywania krok po kroku, które będziesz mógł użyć w KAŻDEJ sytuacji….. POPROWADZĘ Cię za rękę przez cały ten proces…

Czy Jesteś Wreszcie Gotów Na Takie Życie, Na Jakie Zasługujesz?

Wiem, że pragniesz zdobyć tą wymarzoną dziewczynę, bo prawda jest taka, że każdy mężczyzna tego pragnie.

Ale mam dla Ciebie złe nowiny.

Nie będzie to pierwsza dziewczyna, do której podejdziesz. Prawda jest taka, że będziesz musiał spotkać WIELE dziewczyn ZANIM spotkasz tą wymarzoną.

Czy jest szansa, że będzie ona pierwszą dziewczyną, którą poznasz?

Pozwól, że Ci dam następną złą wiadomość. NIGDY nie wygrasz na loterii.

MÓGŁBYŚ faktycznie wygrać na loterii, ale najprawdopodobniej nie wygrasz.

I także MÓGŁBYŚ spotkać jedną jedyną dziewczynę, która okaże się tą wymarzoną.

Ale najprawdopodobniej to się nie stanie.

Chyba wiesz, o co mi chodzi.

Będziesz musiał spotkać wiele dziewczyn po drodze a kiedy pewnego dnia spotkasz tą wymarzoną dziewczynę to będziesz miał tylko JEDNĄ szansę, aby ją zdobyć. Te piękne dziewczyny, które mają swoje życia uporządkowane mają duże wymagania od mężczyzny ponieważ mają one duży wybór.

Dlatego właśnie musisz nauczyć się metod, które Ci umożliwią zainteresować i zdobyć taką właśnie dziewczynę.

Skąd ja to wiem?

Bo ja także chciałem zdobyć taką dziewczynę. Nie chciałem zostać żadnym podrywaczem czy też uwodzicielem. Chciałem tylko zdobyć jedną dziewczynę, zakochać się i związać się z nią.

Ale to było fantazją podobną do wygrania na loterii. Prawda jest taka, że spotkałem setki dziewczyn o ile nie tysiące przez całą tą moją podróż.  Setki razy zostałem odrzucony.

Byłbym mistrzem odrzucenia jeżeli taki tytuł by istniał.

Ale to wszystko nauczyło mnie bardzo dużo. Nauczyłem się co działa z dziewczynami, co nie działa, jak zapobiec odrzuceniu, o czym rozmawiać z dziewczyną, jak zdobyć dziewczynę i WIELE więcej.

Pomogłem już wielu mężczyznom osiągnąć sukces z dziewczynami. Dlatego jestem przekonany, że mogę Ci także pomóc.

Zebrałem całą moją wiedzę i napisałem książkę na ten temat, którą dosłownie KAŻDY mężczyzna może użyć aby stać się pożądany przez te najpiękniejsze dziewczyny.

Bez względu na to czy pragniesz poderwać koleżankę, która dotychczas widziała Cię tylko  jako swojego przyjaciela czy też dziewczynę na ulicy lub w klubie, to ta książka Ci w tym pomoże.

Twój ”Bilet” Do Powodzenia Z Dziewczynami I Zdobycia Tej Wymarzonej Dziewczyny

Moja książka nazywa się „Jak Poderwać Dziewczynę”.

Na początku spisywałem wsztstko w formie notatek dla samego siebie, kiedy to ja sam miałem problemy z dziewczynami. Ale pozytywne rezultaty jakie wszyscy, którym pomogłem zaczęli osiągać, skłoniły mnie do zebrania tych notatek i do napisania książki.

Pisząc tę książkę to JAKOŚĆ była dla mnie najważniejszą rzeczą.

W książce umieściłem więc moje najlepsze SEKRETY, METODY, SPOSOBY MYŚLENIA oraz TECHNIKI podrywania dziewczyn, które tysiąckrotnie zostały wypróbowane przez mnie osobiście oraz przez tysiące innych mężczyzn.

Spędziłem WIELE lat ucząc się tego wszystkiego, SETKI godzin byly potrzebne na pisanie tej książki, ponieważ chciałem ominąć wszystko to co nie działa, odróżnić te metody, które działają tylko czasami od metod, które działają tylko dla niektórych. Umieściłem w tej książce całą moją NAJLEPSZĄ wiedzę, którą osiągnąłem przez wszystkie lata mojej nauki oraz uczenia tego wszystkiego innych.

Pokażę Ci krok po kroku, słowo po słowie jak poderwać i zdobyć taką dziewczynę, o jakiej do tej pory tylko marzyłeś oraz jak zbudować z nią taką więź, że będzie ona pragnęła Ciebie i WYŁĄCZNIE Ciebie przez tak długo jak tylko Ty będziesz tego chciał.

Zdecydowałem się opublikować tę książkę w formie elektronicznej. To oznacza, że będziesz mógł ją ściągnąć na swój komputer  już w parę minut i natychmiast zacząć ją czytać.

Mam jednak nadzieję, że będziesz ze mną cierpliwy ponieważ nie jestem żadnym uwodzicielem lub pisarzem. Jestem tylko zwykłym facetem, który miał dość samotności i chciał mieć wybór z dziewczynami, aby w końcu spotkać taką dziewczynę, o jakiej marzył.

Więc jeśli ważny jest dla Ciebie poprawny język to ta książka NIE jest dla Ciebie.

Ale jeśli chcesz nauczyć się NAJLEPSZYCH METOD podrywania dziewczyn i zawsze wiedzieć  o czym rozmawiać z dziewczyną, mieć wybór z dziewczynami i nigdy więcej nie czekać na cud, że coś pewnego dnia się może się wydarzyć oraz stać się facetem, który  ma kontrolę nad swoim życiem miłosnym to ta książka będzie NAJWAŻNIEJSZĄ książką jaką kiedykolwiek przeczytasz.

Z wnętrza książki dowiesz się sekretów, które KAŻDY mężczyzna na tym świecie pragnie wiedzieć, ale NIGDY się nie dowie.

O to TYLKO kilka rzeczy, jakich się nauczysz:

 • 10 zabójczych błędów, jakich większość mężczyzn popełnia nie świadomie na randce z kobietą. Wystarczy, że popełnisz tylko jeden z tych błędów a kobieta UTRACI zainteresowanie wobec Ciebie NA ZAWSZE i następnego dnia nawet nie odbierze od Ciebie telefonu. ( Jeśli nauczysz się tylko jednej rzeczy z tej książki to upewnij się żeby to była właśnie ta rzecz. ) Str. 68
 • Ta jest jedna z moich ulubionych – Jak podejść do nieznajomej kobiety i odejść po pięciu minutach z jej numerem telefonu. Powiem Ci dokładanie jak to zrobić na stronie 46.
 • Dlaczego kobiety idą do łóżka z niektórymi mężczyznami już na PIERWSZYM spotkaniu a z innymi dopiero PO TYGODNIACH a w wielu wypadkach NIGDY. (Pokażę Ci jak stać się jednym z tych mężczyzn, który nie będzie musiał czekać dłużej niż potrzeba.) Str.130
 • Moja wypróbowana metoda pokonania strachu przed rozpoczęciem rozmowy z nieznajomą dziewczyną, która działa ZA KAŻDYM RAZEM. ( Już po zaledwie jednym dniu będziesz bez problemu mógł podejść do KAŻDEJ kobiety bez żadnych obaw ) Str.49
 • Każdy męzczyzna wie że kobiety podniecają mężczyźni, którzy są pewni siebie. W rozdziale trzecim pokażę Ci ćwiczenie, które GWARANTOWANIE co najmniej potroi Twoją pewność siebie. Str.42
 • 15 krokowy mini kurs który poprowadzi Cię za rękę i pokaże Ci krok po kroku, słowo po słowie jak GWARANTOWANIE zaciągnąć kobietę do łóżka w ciągu zaledwie jednej godziny spędzonej u Ciebie w mieszkaniu, nawet jeśli jest to wasza pierwsza randka.   ( Tylko ta jedna rzecz jest warta więcej niż cała książka ) Str.136
 • 5 prostych „rzeczy” które możesz zacząć robić NATYCHMIAST i które wyróżnią Cię od każdego innego mężczyzny, jakiego ona dotychczas spotkała. Natychmiast wzbudzisz pożądanie KAŻDEJ kobiety.  Str. 43
 • OSTRZEŻENIE! Nie myśl nawet o umówieniu się na randkę z kobietą zanim nie nauczysz się tej „haniebnej sztuczki”. Str. 120
 • Mój wyjątkowy sekret który sprawi że wzbudzisz takie samo pożądanie oraz atrakcję KAŻDEJ kobiety, jak to robią gwiazdy filmowe. ( Ta jedna rzecz spowoduje, że żadna dziewczyna się Tobą NIGDY nie znudzi.) Str.72
 • Czy uwierzyłbyś że kobiety są ekspertkami w odczytaniu każdego małego szczegółu dotyczącejgo mowy ciała mężczyzny? W rozdziale szóstym pokażę Cię jak użyć Twojego ciała, aby wzbudzić NIESAMOWITĄ atrakcję u kobiety zanim jeszcze otworzysz usta. Str. 102
 • 10 gotowych WYPRÓBOWANYCH „sms:ów”, które możesz zacząć wysyłać NATYCHMIAST. Te sms:y sprawią że ona nie będzie mogła przestać o Tobie myśleć i nie potrwa długo zanim ona zadzwoni do CIEBIE. Str. 91
 • Na stronie 116 wskażę Ci miejsca gdzie możesz zabrać dziewczyny na randki, które nie tylko są DARMOWE i zaoszczędzą Ci dużo pieniędzy, ale także wyróżnią Cię od każdego innego mężczyzny z jakim ona do tej pory się spotkała oraz dadzą jej ubaw jej życia.
 • Jak zapoznać się z mężczyznami, którzy są EKSPERTAMI w podrywaniu i uwodzeniu kobiet i co zrobić aby wpuścili Cię do swojego grona i nauczyli Cię ich sekretów.   Str. 21
 • Dlaczego wiele mężczyzn wpada w kategorie „Przyjaciela” oraz jak temu zapobiec RAZ NA ZAWSZE. ( Jeżeli się tego nauczysz to już nigdy nie usłyszysz od ŻADNEJ dziewczyny że Cię tylko widzi jako kolegę ) Str. 125
 • Większość mężczyzn nie ma pojęcia w  jaki sposób kobiety myślą i co je podnieca. W rozdziale drugim pokażę Ci co dzieje się wewnątrz „kobiego umysłu”. ( Kiedy to przeczytasz to całe Twoje myślenie odnośnie kobiet zmieni się i staniesz się automatycznie o wiele więcej atrakcyjny ) Str. 25
 • 5 rzeczy które 99% mężczyzn robi aby zaimponować oraz wzbudzić zainteresowanie kobiety, które tak naprawdę odrażają oraz odpychają kobietę w ramiona innego mężczyzny. Str. 43
 • Jedna rzecz popełniana przez prawie każdego mężczyznę, która dosłownie ZABIJA atrakcję z dnia na dzień ale najgorsze jest to że mężczyzna robiąc to nie ma pojęcia że sam sobie szkodzi. Str. 66
 • Jedno „zakodowane kobiecym językiem” zdanie, które odstrasza każdego mężczyznę ale które tak naprawdę znaczy, że ona chcę iść z Tobą do łóżka. ( Kiedy usłyszysz to właśnie zdanie to znaczy, że ona GWARANTOWANIE chcę się z Tobą przespać) Str. 107
 • Sekret uwodzicieli jakiego nie znajdziesz w żadnej innej książce, który GWARANTUJE Ci seks już na pierwszej randce. Str. 134
 • PRAWDZIWY powód dlaczego kobiety nie pociąga wygląd zewnętrzny lub kasa i jak możesz tego użyć aby wzbudzić atrakcję każdej kobiety, nawet jeśli jesteś mały, łysy lub gruby. Str.56
 • Dlaczego kobieta traci zainteresowanie w związku z mężczyzną.  O to GŁÓWNY błąd popełniany przez 99% mężczyzn, który sprawi że kobieta Cię zdradzi lub porzuci i jak temu zabobiec.   Str. 75
 • Na stronie 103 pokażę Ci 5 sekretów mowy ciała, które nie tylko sprawią że będziesz wyglądał pewnie siebie i wzbudzał atrakcję kobiet ale będziesz mógł nauczyć się tego w ciągu 5 minut i zacząć to stosować NATYHMIAST.
 • Kobiety przywiązują OGROMNĄ uwagę do malutkich szczegółów w mieszkaniu mężczyzny. Na stronie 117 pokażę Ci w jaki sposób skonfigurować Twoje mieszkanie, które zaimponuje KAŻDEJ kobiecie. ( Ta błaha rzecz może zadecydować czy ona będzie chciała się z Tobą ponownie spotkać. I nie, nie będziesz musiał stracić żadnych pieniędzy)
 • Czy chciałbyś nauczyć się jak utrzymać zainteresowanie, atrakcję oraz miłość kobiety, z którą jesteś NA ZAWSZE?  Tak właśnie myślałem. Zaczynając na stronie 169 powiem Ci szczegółowo dokładnie jak to zrobić.
 • Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego niektórzy mężczyźni są w stanie mieć związki seksualne bez żadnych zobowiązań z kobietami? Nie musisz się teraz więcej zastanawiać. Pokażę Ci krok po kroku jak tego dokonać z KAŻDĄ dziewczyną. Str. 168
 • Moje wypróbowane „NIEZAWODNE” 3 ( słowo po słowie ) przykłady jak zacząć rozmowę z nieznajomą dziewczyną które WSZĘDZIE działają. Str. 47
 • Psychologiczna metoda która sprawi że dziewczyna będzie za Tobą szaleć nawet jeżeli ona nie była Tobą na początku zainteresowana. ( Nie bądź zdziwiony kiedy dziewczyna będzie próbowała uwieść CIEBIE ) Str.65
 • Zaczynając na stronie 84 ujawnię Ci moją PRYWATNĄ rozmowę telefoniczną z kobietą słowo po słowie od samego początku do końca. Nauczysz się jak wzbudzić aż tak NIESAMOWITĄ atrakcję w ciągu dosłownie trzech minut, że po odłożeniu słuchawki nie będzie ona mogła przestać o Tobie myśleć.
 • 5 rzeczy które za wszelką cenę musisz unikać przy rozpoczęciu rozmowy z nieznajomą dziewczyną. ( Kiedy osobiście przestałem robić te rzeczy to dziewczyny stały się nagle miłe, flirtujące oraz uzyskanie numerów stało się czymś bardzo prostym) Str. 40
 • 10 zasad myślenia jakie posiadają mężczyźni którzy mają niesamowite powodzenie z kobietami. Te właśnie zasady myślenia są przyczyną ich powodzenia z kobietami. ( Wyjawię Ci jak przyswoić sobie te zasady myślenia NA ZAWSZE ) Str. 41
 • Prosta sztuczka która sprawi że kobieta nie będzie mogła przestać o Tobie myśleć i nie potrwa to długo zanim ona do CIEBIE zadzwoni.  Str.88
 • Metoda rozmowy telefonicznej: 7 kroków do udanej rozmowy telefonicznej które nie tylko wzbudzą niesamowitą atrakcję ale każda dziewczyna nie będzie mogła się doczekać kiedy się z nią umówisz. Str. 83
 • Zabójczy błąd który większość mężczyzn popełnia w ciągu pierwszej minuty rozmowy z nieznajomą kobietą. Ten właśnie błąd GWARANTUJE że kobieta Cię spławi a Ty nawet nie będziesz wiedział dlaczego. Str. 44
 • Kobiety robią nieświadomie różne gesty swoim ciałem kiedy są zainteresowane mężczyzną. Robią one także inne gesty kiedy nie są zainteresowane mężczyzną. Jeżeli nauczysz się odczytywać te gesty to na każdej randce z kobietą będziesz wiedział czy ona jest Tobą zainteresowana lub czy ona tylko jest wobec Ciebie uprzejma. ( Już nigdy więcej nie będziesz musiał zastanawiać się i podejmować żadnego ryzyka ) Str.107
 • Fantastyczny sposób umówienia się z kobietą na randkę jeszcze TEGO SAMEGO DNIA bez żadnego ryzyka, że ona Ci odmówi lub że się nie pojawi na randce. Str. 89
 • Internet jest niesamowitym miejscem spotkania pięknych kobiet i to bez żadnego ryzyka odrzucenia. Na stronie 145 podam Ci 3 główne powody, dlaczego większość mężczyzn nie ma powodzenia z kobietami w Internecie oraz co zrobić w zamian.
 • Test „pocałunkowy”: Jak się całkowicie upewnić czy kobieta jest już gotowa na ten pierwszy pocałunek i wiedzieć dokładnie, kiedy ją pocałować bez żadnego ryzyka, że ona Cię odrzuci.  Str. 108
 • Mój GOTOWY, osobisty profil internetowy, dzięki któremu spotkałem wiele niesamowitych i seksownych kobiet z Internetu. Wystarczy, że go wkleisz i GWARANTOWANIE to kobiety same zaczną pisać do CIEBIE próbując Cię poderwać. Str.148
 • Co sprawia, że kobiety czują atrakcję tylko do niektórych mężczyzn a nie do innych i co zrobić, aby stać się jednym z tych mężczyzn, któremu żadna kobieta nie może się oprzeć bez względu na to jak wyglądasz i ile masz pieniędzy. Str. 54
 • Temat rozmowy, który zbuduje większą więź z kobietą już w ciągu zaledwie paru godzin niż przeciętny mężczyzna zdoła to zrobić w ciągu TYGODNI. ( Po tej rozmowie kobieta będzie czuła, że ona zna Cię już od miesięcy, nawet jeżeli poznałeś ją tego samego dnia) Str.92
 • 8 zasad „Bad Boya”: Co niegrzeczni chłopcy robią aby dać kobiecie to nałogowe uczucie do nich, które sprawia że kobieta ZAWSZE do nich wraca po więcej uczuć. ( Jeżeli zaczniesz stosować choć połowę z tych zasad, to już nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się, że ona znudzi się Tobą kiedykolwiek) Str.76
 • Jak poderwać dziewczynę w Internecie? W książce dam Ci 8 wskazówek, co zrobić aby w Internecie wzbudzić zainteresowanie dziewczyn ( Te wskazówki działają szczególnie dobrze na te smarkate, super seksowne dziewczyny, które normalnie olewają większość mężczyzn) Str.152
 • Czy zauważyłeś, że w większości przypadkach jest to kobieta, która zrywa z mężczyzną a nie odwrotnie? Pokażę Ci i to nie tylko jak temu zapobiec ale także nauczę Cię 10 prostych „sztuczek” jak uzależnić dziewczynę od Ciebie i to w taki sposób, że ona nawet nie pomyśli o innym mężczyźnie już nigdy więcej. Str. 68
 • Humor jest jedną z tych najważniejszych atrakcyjnych cech, jakie mężczyzna powinnien posiadać. Na stronie 58 odkryjesz jak stać się zabawnym ( nawet jeśli obecnie jesteś sztywniakiem ) w sposób który wzbudzi niesamowitą atrakcję każdej kobiety. Podam Ci nawet GOTOWE kroki i rutyny, słowo po słowie które będziesz mógł użyć w czasie rozmowy z kobietą, a które  sprawią, że będzie się ona histerycznie śmiać.
 • 10  błędów najczęściej popełnianych przez przeciętnych mężczyzn w czasie spotkania z dziewczynami w  Internecie. ( Wystarczy że popełnisz 3 z tych błędów i dziewczyna już po paru  SEKUNDACH utraci wobec Ciebie zainteresowanie) Str.152
 • Jak poprawić swój wygląd zewnętrzny i zrobić to zaledwie w ciągu jednego dnia i to bez większego wydadku pieniędzy lub bez większego wysiłku. ( Ta błaha rzecz PODWOI natychmiast Twój sukces z kobietami ) Str. 18
 • Co zrobić, aby w Internecie zdobyć jej numer telefonu i to bez żadnego ryzyka, że ona Ci go nie poda. ( Jak się tego nauczysz to dziennie będziesz miał więcej numerów niż Ci starczy czasu na dzwonienie do dziewczyn) Ujawnię Ci także moją prywatną rozmowę i to słowo po słowie. Str.157
 • Na stronie 159 podam Ci te najlepsze strony internetowe gdzie możesz spotkać te najpiękniejsze kobiety, które się tam kręcą i szukają mężczyzn. Te strony są nie tylko ZA DARMO, ale są one nawet bardzo łatwe w obsłudze i są o wiele lepsze niż te płatne.
 • 8 cech osobowości miężczyzny, które pociągają kobiety jak magnet. Jeżeli opanujesz tylko 3  cechy to będziesz miał przewagę nad każdym innym mężczyzną. Opanujesz wszystkie 8 to już nigdy żadna kobieta nie będzie mogła Ci się oprzeć. Dowiesz się jak to zrobić szybko i w prosty sposob. Str. 56
 • Faktem jest, że kobiety zawsze testują spotkanych mężczyzn. Opowiem Ci, dlaczego one to robią oraz powiem Ci jak obejść się z tymi testami i podam Ci przykłady nawet słowo po słowie. ( Jak nie nauczysz się jak „zdać” kobiece testy to możesz być pewny, że ona utraci wobec Ciebie i respekt i zainteresowanie NA ZAWSZE) Str.30
 • Jeden ZABÓJCZY błąd który mężczyźni popełniają po otrzymaniu numeru telefonu od kobiety. Ten błąd sprawia, że kobieta staje się oziębła i traci całkowicie swoje zainteresowanie wobec Ciebie. Str.82
 • Prosta wypróbowana metoda jak zakończyć pierwszą randkę na kanapie w Twoim mieszkaniu, i tym samym zbudować tak potężne seksualne napięcie, że ona nie wyjdzie od Ciebie zanim nie spędzi nocy z Tobą. Str. 133
 • Gdzie jest najlepiej i najłatwiej poderwać dziewczynę? W klubie? W Barze? Prawda jest taka, że dziewczyny są bardziej dostępne i otwarte do poznania mężczyzn tylko w niektórych miejscach a nie wszędzie, jak pewnie myślisz. Opowiem Ci o tych specialnych miejscach na stronie 50.
 • Kobiety spławiają mężczyzn niepewnych siebie w ciągu SEKUND. Więc co jeśli nie czujesz się wystarczająco pewny siebie, aby podejść do nieznajomej kobiety? Nie martw się, po nauczeniu się mojej 8 krokowej formuły KAŻDA dziewczyna oceni Cię, jako mężczyznę ALFA z ogromną pewnością siebie, nawet jeśli nim jeszcze nie jesteś. Str.63
 • 3 Pytania, które za wszelką cenę musisz unikać …. jeśli chcesz się z nią ponownie spotkać. Str.123
 • Jak umówić się z dziewczyną, podam Ci przykład słowo po słowie. Jeżeli użyjesz tego wzóru to już żadna dziewczyna nie powie Ci, że jest zajęta lub skasuje waszą randkę. Str.121
 • 99 od 100 mężczyzn pisze w Internecie e-maile do kobiet, na które kobiety NIGDY nie odpowiadają. Na stronie 155 dam Ci GOTOWĄ wiadomość, którą możesz skopiować i zacząć wysyłać do kobiet. Gwarantowanie, że kobiety nie tylko odpowiedzą na tę wiadomość, ale  Ty tym samym wzbudzisz w nich  takie zainteresowanie, że one będą chciały rozmawiać już tylko z Tobą.
 • Jak skłonić kobietę, aby wyznała Ci swoje najbardziej intymne sekrety seksualne, o których ona jeszcze nie mówiła żadnemu innemu mężczyźnie. ( Najlepszym jest to, że jeżeli się o tym  dowiesz to Ty będziesz miał przewagę nad nią w łóżku bo będziesz już dokładnie wiedział jak seksualnie ją zaspokoić ) Str.94
 • Czy zainteresowany jesteś aby rozwinąć długotrwały związek z kobietą?  Jeżeli tak, to w takim razie już ta jedna rzecz będzie dla Ciebie tym najważniejszym co potrzebujesz  się nauczyć.         (Ja sam osobiście utraciłem wiele wspaniałych dziewczyn tylko dlatego że tego nie wiedziałem jak postępować z kobietą) Str.167

Oprócz Książki Otrzymasz Także Trzy Bonusy

Tematy Do Rozmowy Z DziewczynamiPierwszy bonus jaki otrzymasz to: ”Karyzmatyczne Konwersacje – Jak Rozmawiać Z Dziewczyną, Uniknąć Nieprzyjemnej Ciszy I Zawsze Znać Temat Rozmowy W KAŻDEJ Sytuacji”

Omawiam w nim jeden z największych problemów, jaki mają mężczyźni gdyż nie mają pojęcia w jaki sposób i o czym rozmawiać z dziewczynami.

Od wielu mężczyzn słyszałem tysiące razy te właśnie słowa: ”Jak bym tylko wiedział, co jej powiedzieć i o czym z nią rozmawiać to nie miał bym takich problemów jakie mam obecnie.”

W Tej książce nauczę Cię:

 • Jak rozmawiać o sobie i to w sposób, który wzbudzi jej zainteresowanie dosłownie do takiego poziomu, że to ona sama będzie błagała Cię abyś jej więcej opowiedział.
 • Dlaczego większość mężczyzn nie wie o czym rozmawiać z kobietą i jak temu zapobiec.  ( Jeżeli nauczysz się tego to już nigdy nie będziesz musiał martwić się o nieprzyjemne cisze w czasie bycia z kobietą)
 • 6 tematów rozmów, na jakie 9 od 10 mężczyzn rozmawia z kobietą nie zdając sobie nawet sprawy z tego, że te tematy z minuty na minutę dosłownie zabijają atrakcję.
 • 10 pytań gotowych i prostych do zapamiętania, które nie tylko ułatwiają rozpoczynanie ciekawych dla kobiet rozmów, ale także wyróżnią Cię od KAŻDEGO innego mężczyzny z którym ona się dotychczas spotkała i postawią Cię w świetle fascynującego i atrakcyjnego faceta.
 • 3 uniwersalne tematy rozmów na które KAŻDA kobieta uwielbia rozmawiać. ( Wystarczy, że poruszysz jeden z tych tematów i rozmowa zacznie się toczyć dalej już automatycznie i to przez  tak długo jak ty tylko będziesz chciał.) Wewnątrz rozdziału opowiem Ci o nich oraz dokładnie pokażę Ci jak tego dokonać.
 • Moja WYJĄTKOWA sztuczka, która nie tylko wzbudzi zainteresowanie kobiety wobec Ciebie bez żadnego wysiłku z Twojej strony, ale także znacznie szybciej zbliży was do siebie. Najlepsze jest to, że to ONA będzie mówić i to z przyjemnością i przez cały czas.  (Jedyne co Ty sam będziesz musiał zrobić, to siedzieć i słuchać)
 • Strategiczna technika jak wybrnąć z nieprzyjemnej ciszy i zmienić ją w interesującą rozmowę. ( Najlepsze jest to że ona sama będzie obwiniać się za to, że było cicho między wami i dlatego to ona zacznie próbować TOBIE zaimponować )
 • Jeden ZABÓJCZY temat rozmowy na pierwszej randce, który gwarantuje i to dosłownie że kobieta już NIGDY więcej się z Tobą nie spotka. (Nawet nie myśl o pójściu na randkę zanim się tego nie nauczysz) Str.14
 • Szokująca prawda jak zbudować NIESAMOWITĄ antycypację, ciekawość oraz podniecić kobietę tym jednym jedynym zdaniem pod koniec randki. ( Nie bądź zdziwiony jak to ona sama zadzwoni do Ciebie i to juz tego samego wieczoru, aby się z Tobą ponownie umówić)
 • 2 OGROMNE błędy popełniane przez 99% mężczyzn, które to kompletnie odrażają kobietę ( Nie stać Cię na to abyś je przegapił )
 • Dlaczego większość mężczyzn zanudza kobietę na śmierć, kiedy odpowiada na jej pytania. Wewnątrz książki nauczysz się jak odpowiadać na pytania kobiet jednocześnie budując ciekawość i atrakcję.
 • Prosty „działający i to za każdym razem sposób” aby przekazać jej te Twoje najlepsze cechy (nawet odrobinę nie chwaląc się), który NIE TYLKO sprawi że ona będzie widzieć w Tobie tego seksownego i interesującego mężczyznę którego ona po prostu musi poznać…. Ale także będzie ona PODEKSCYTOWANA rozmawiając z Tobą.
 • 3 gry do grania z dziewczyną, które NIE TYLKO wyróżnią Cię od KAŻDEGO innego mężczyzny, jakiego ona dotychczas spotkała, ale także GWARANTOANIE dadzą jej ubaw w spotkaniu na randce a Ty co najmniej podwoisz jej atrakcję wobec Ciebie. ( Najlepszą częścią jest to, że będziesz mógł nauczyć się tego już w 5 minut… i działa to na WSZYSTKIE kobiety i to bez względu na ich wiek)
 • Odkryj jak uwodzić dziewczyny poprzez rozmowę oraz jak posiąść sztukę opowiadania historyjek w sposób, który doprowadzi dziewczynę do szaleństwa z ciekawości i antycypacji.
 • Moja tajemnicza metoda jak uwodzić dziewczyny z diabelskim humorem i jednocześnie zbudować taką więź,która sprawi i to już w połowie randki, że ona będzie czuła że Ty jesteś jej stałym chłopakiem.  ( Jest to bez wątpienia moja ulubiona metoda oraz bardzo POTĘŻNA metoda, która działa i to niesamowicie.)
 • 8 elementów udanej randki. ( Opanuj 3 – 4 z nich a wtedyi możesz być pewny, że twoja randka będzie tą niesamowitą randką)

jak zagadać dziewczynęDrugi bonus jaki otrzymasz to: ”Jak Rozpocząć Rozmowę – 17 Przykładów Rozpoczęcia Rozmowy Z KAŻDĄ Dziewczyną w KAŻDEJ Sytuacji” Pokaże Ci jak podejść do nieznajomej dziewczyny i jak rozpocząć z nią rozmowę i to w sposób który nie tylko wzbudzi w niej zainteresowanie ale także i Ty nie będziesz ryzykował niczym, że ona Cię odrzuci.

Najlepsze jest to, że ja pokażę Ci jak to się robi i to słowo po słowie.

O to czego się dowiesz:

Jak rozpocząć rozmowę z nieznajomą dziewczyną BEZ ŻADNEGO RYZYKA, że Cię ona odrzuci.

 • Jedno zdanie, które rozbawi każdą dziewczynę oraz natychmiast przekona ją, że Ty posiadsz ogromną pewność siebie i niesamowite poczucie humoru i to wszystko  uczynisz już w pierwszych sekundach rozpoczęcia rozmowy.
 • Fantastyczny sposób rozpoczęcia rozmowy z dziewczyną, który NATYCHMIAST pozwoli Ci zabrać ją na randkę. (Działa on szczególnie dobrze w centrach handlowych)
 • Moja ulubiona taktyka rozpoczęcia rozmowy, która działa szczególnie dobrze na te super seksowne dziewczyny, które normalnie spławiają prawie każdego mężczyznę, który próbuje je poderwać.
 • Jak rozpocząć i toczyć rozmowę z całą grupą dziewczyn i jednocześnie wzbudzić zainteresowanie oraz atrakcję tej dziewczyny, która z całej grupy Ci się najbardziej podoba.
 • Przykład rozpoczęcia rozmowy, który NATYCHMIAST w oczach kobiety ustawi Ciebie jako atrakcyjnego i pożądanego mężczyznę, z którym trzeba się liczyć.
 • Strategiczna taktyka jak rozpocząć temat seksu w bardzo naturalny sposób i to już w ciągu zaledwie pierwszych trzech minut rozmowy. ( Jak się tego nauczysz to będziesz w stanie podniecić kobietę i wzbudzić NIESAMOWITE pożądanie wobec Ciebie, coś co żaden inny mężczyzna nie zdołał dokonać w tak krótkim czasie )
 • Moja tajemnicza sztuczka, która wzbudzi OGROMNĄ ciekawość Twoją osobą u kobiety, że ona nie da Ci spokoju. ( W przynajmniej połowie przypadków kiedy używam tej sztuczki to kobiety same błagają mnie dosłownie żebym im powiedział to „coś”)
 • Wypróbowany rozrusznik rozmowy, który działa najlepiej w barach i klubach. ( Najlepsze jest to, że dziewczyna będzie prowadzić większą część rozmowy)

książka jak odzyskać byłą dziewczynęTrzeci bonus jaki otrzymasz to: ”Jak Odzyskać Byłą Dziewczynę – I Sprawić Aby Na Kolanach Wróciła do Ciebie”

Wyjawię Ci PRAWDZIWY powód dlaczego kobiety opuszczają swoich mężczyzn oraz jak temu zapobiec.

…Oraz jak odzyskać dziewczynę już po utraceniu jej

O to czego jeszcze się dowiesz:

 • Dlaczego tak naprawdę kobiety porzucają swoich mężczyzn ( Nigdy ale to nigdy i przenigdy żadna kobieta nie powie Ci o tym prawdy)
 • Błędy jakie 99,99% mężczyzn popełnia kiedy próbuje odzyskać swoją dziewczynę, popełniane błędy które tak naprawdę GWARANTOWANIE odrażają ją a nawet więcej pychają ją w ramiona innego mężczyzny. ( Jeśli popełnisz jeden lub dwa z tych błędów to tylko dasz jej pewność, że porzucenie Ciebie było dla niej jej najlepszym wyborem )
 • Dokładnie (krok po kroku) jak się zachować, kiedy ona z Tobą zrywa, co sprawi, że ona natychmiast pożałue swojej decyzji i zmien swoje zdanie. ( Wyjawię Ci także moje osobistą historię, kiedy to dziewczyny próbowały mnie porzucić i co ja wtedy  zrobiłem aby do tego nie doszło)
 • Odkryj specyficzną metodę jak NIE TYLKO odzyskać kobietę, ale także sprawić żeby to ona BŁAGAŁA Cię na kolanach abyś to ty przyjął ją z powrotem.

Podsumujmy To Wszystko.. O To Co Otrzymasz:


odkryj jak poderwać dziewczynę ”Jak Poderwać Dziewczynę – Sekrety Podrywania I Uwodzenia Kobiet O
Których Większość Mężczyzn Nigdy Się Nie Dowie”
tematy do rozmowy ”Karyzmatyczne Konwersacje – Jak Rozmawiać Z Dziewczyną, Uniknąć
Nieprzyjemnej Ciszy I Zawsze Znać Temat Rozmowy W Każdej Sytuacji” (Wartość 37Zł)
jak zagadać dziewczynę ”Jak Rozpocząć Rozmowę – 17 Przykładów Rozpoczęcia Rozmowy Z Każdą Dziewczyną W Każdej Sytuacji” (Wartość 29 Zł)
jak odzyskać byłą dziewczynę “Jak Odzyskać Byłą Dziewczynę I Sprawić Aby Wróciła Na Kolanach” (Wartość 19Zł)

Pozwól mi, że coś się Ciebie teraz zapytam.

Co zrobiłbyś jeśli wiedza w tej książce pomogłaby Ci spotkać JEDNĄ atrakcyjną dziewczynę? Tylko tą JEDNĄ, z którą Ty mógłbyś się umówić i pójść na udaną randkę z pewnością że ta randka zakończy się tak jak TY będziesz chciał? Ile byłoby to dla Ciebie warte?

Co zrobiłbyś jeśli wiedza w tej książce nauczyłaby Cię jak poderwać i zdobyć KAŻDĄ dziewczynę, która Ci się podoba i to tam GDZIEKOLWIEK jesteś i to bez żadnego strachu oraz wysiłku z Twojej strony?  Ile było by to dla Ciebie Warte?

Co zrobiłbyś jeśli naprawdę osiągniesz i zdobędziesz sukces z dziewczynami i to taki na jaki zasługujesz i pożegnsz się RAZ NA ZAWSZE ze WSZYSTKIMI problemami oraz zmartwieniami  dotyczącymi dziewczyn?

Bądź ze sobą szczery. Ile byłoby to wszystko dla Ciebie warte? Sto złoty? Tysiąc złoty? Dziesięć tysięcy złotych?

Dla mnie osobiście byłoby to BEZCENNE. Żadne pieniądze na świecie nie dałyby mi tego wewnętrznego uczucia szczęścia jakiego nie byłbym w stanie przeżyć z tą kobietą której pragnę.

Osobiście straciłem WIELE lat i TYSIĄCE złotych, aby uzyskać powodzenie z dziewczynami.

Ja pragnę i chcę Ci pomóc z tymi ukrytymi problemami i z tą częścią Twojego życia a zarazem  chcę abyś  nie miał ŻADNYCH przeszkód… także finansowych. Dlatego postanowiłem ocenić tą książkę za zaledwie 47 ZŁ. Wiem, że ta cena jest dosłownie śmieszna, bo zawartość książki jest warta przynajmniej tysiąc razy więcej, ale chcę żeby było Ciebię na nią stać, nawet jeżeli pracujesz w Mc Donaldzie. Oraz nie chcę żebyś miał jakichkolwiek usprawiedliwienia sam przed sobą by nie odmienić Swojego życia.

Dlaczego ja nie miałem takiej możliwości aby kupić sobie taką wiedzę oraz doświadczenie za jedyne 47 ZŁ, kiedy sam zaczynałem się tego wszystkiego uczyć, ale nic takiego nie było dostępne. Jestem PRZEKONANY, że po przeczytaniu tej książki kiedy już otrzymasz swój pierwszy sukces to będziesz w pełni zadowolony z tej swojej ważnej inwestycji.

Jestem bardzo dumny z tej książki, ponieważ ona pozwoli Ci zmienić całe Twoje życie i przyczyni się do Twojego sukcesu u kobiet bo teraz Twoje kontakty z kobietami będą inne, wszystkie przeszkody pokonasz przynajmniej o tysiąc razy szybciej oraz taniej niż ja sam.

Szczerze wierzę w to, że ta książka jest NAJPOTĘŻNIEJSZĄ książką, jaka tylko została napisana na ten temat, aby nie tylko poderwać, ale także zdobyć kobietę Twoich marzeń.

Ale jest tylko jeden sposób, aby się o tym upewnić:

Musisz ją pobrać i przeczytać.

Gwarancja

Ponieważ jestem przekonany, że ta książka pomoże Ci nie tylko spotkać i zainteresować Twoją wymarzoną dziewczynę ale także zmieni ona całą Twoją część życia, która jest związana z kobietami to postanowiłem dać Ci 100% gwarancję satysfakcji.

Na początku długo nad tym myślałem i nie sądziłem, że powinienem coś gwarantować. Uważam, że informacja w książce jest niesamowita i jeżeli Ty sam nie ruszysz tyłka, aby ją wykorzystać to jest to wyłącznie Twoim problemem.

Ale wiem, że są i tacy, którzy będą sobie myśleć „Nie ma gwarancji, co jeżeli kupię „Jak Poderwać Dziewczynę” i metody nie zadziałają?”

I wież co? Wiem, że dla niektórych facetów nie zadziałają te metody bo oni sami są tak leniwi, że tylko przeczytają książkę i będą się spodziewać, że to  kobiety same na nich naskoczą. Ale dla tych mężczyzn, którzy są skłonni wypróbować informację zawartą w książce GWARANTUJĘ sukces z kobietami.

Więc o to co postanowiłem zrobić.  Zagwarantuje Ci książkę i to w 100%.  Przez 30 dni. Jeśli w ciągu tych 30 dni z jakiegokolwiek powodu będziesz chciał zwrotu swoich pieniędzy to natychmiast otrzymasz  je i to beż żadnego tłumaczenia się. Nawet jeżeli będziesz chciał swoje pieniądze z powrotem w 31 dniu to dostaniesz je bez żadnego problemu.

Jeśli po przeczytaniu książki zdecydujesz się, że nie chce Ci się ruszyć tyłka bo jesteś na to za leniwy, to nadal otrzymasz swoje pieniądze z powrotem.

Wiem, że są tacy którzy mają strach przed własnym sukcesem i nic nie zrobią aby poprawić swoje życie z kobietami nawet jeżeli prowadziłoby się ich za rękę i szczerze mówiąc jest to wyłącznie ich strata. Jeśli nie chcą zmienić swojego życia i mieć piękne kobiety w swoim życiu to mogą siedzieć i fantazjować o tym do końca życia. Nikt im już nie pomoże.

Ale wiem, że większość mężczyzn wezmie tą informację, użyje ją i to ci mężczyźni zaczną spotykać i zdobywać piękne dziewczyny.

Na jednego takiego mężczyznę który będzie chciał oddać książkę ponieważ był za leniwy aby z niej skorzystać jest co najmniej 500 mężczyzn którzy wezmą informację i użyją te metody w rzeczywistości bo one zmienią ich  życie raz  na zawsze. Mam nadzieję, że jesteś jednym z nich.

Wszystko, co teraz powinieneś zrobić, aby otrzymać moją książkę, to kliknąć na poniższy link. Po kliknięciu na link, zostaniesz przeniesiony w miejsce, gdzie wypełnisz formularz zamówienia i będziesz mógł zapłacić za książkę. Kliknij na link TERAZ.


Pobierz Swoją Kopię Teraz!

TAK! Roman, chcę nauczyć się poderwać i zdobyć taką dziewczynę, jakiej zawsze pragnąłem oraz odkryć sekrety uwodzenia o których większość mężczyzn nigdy się nie dowie.

 • Rozumiem, że książki są w wersji elektronicznej i otrzymam digitalny dostęp do książek NATYCHMIAST.
 • Rozumiem także że DARMOWE bonusy które otrzymam będę mógł sobie zatrzymać NAWET jeżeli zwrócę książkę i otrzymam cały zwrot pieniędzy.

jak poderwać ebook

Normalna Cena 139 Zł Dzisiaj 47

Kliknij Na Poniższy Link Aby Pobrać Książkę.

dodaj do koszyka książkę jak poderwać dziewczynę

Masz Pytanie? Wyślij E-mail Na Adres:

support@odkryjjakpoderwacdziewczyne.pl

Skąd Możesz Wiedzieć Czy Książka Jest Dla Ciebie?

 • Jeśli jesteś wstydliwy i masz problemy z podejściem do nieznajomych dziewczyn, ale pragniesz to zmienić i przestać zazdrościć innym mężczyznom oraz jeśli chcesz zacząć spotykać się z pięknymi kobietami a jedynym problemem jest to że nie wiesz jak to zrobić, to ta książka jest dokładnie tym, co potrzebujesz.
 • Jeśli masz problemy ze wzbudzaniem zainteresowania oraz atrakcji i większość dziewczyn widzi Cię tylko, jako swojego przyjaciela a nie jako atrakcyjnego mężczyznę, który je podnieca to GWARANTOWANIE po przeczytaniu tej książki już nigdy więcej nie będziesz miał tego problemu.
 • Jeśli uważasz, że jesteś „w porządku” jeżeli chodzi o podrywanie dziewczyn i czasami wiesz jak podejść do nieznajomej dziewczyny, ale nie zawsze otrzymujesz pozytywne reakcje z jej strony i nie zawsze Ci udaje się przekształcić otrzymane numery telefonów w randki, to ta książka jest właśnie dla Ciebie.
 • Jeśli jesteś już tak WSPANIAŁY w podrywaniu dziewczyn, ale chcesz udoskonalić swoje umiejętności i nauczyć się tych ZABÓJCZYCH metod i zaawansowanych technik  ( np: jak podniecić dziewczynę w ciągu pierwszych trzech minut rozmowy i zabrać ją na natychmiastową randkę, jak spędzić z nią noc już na pierwszej randce, itd…)
 • Jeśli Twoje znajomości z dziewczynami kończą się już zaledwie po paru randkach i to wbrew Twojej woli a Ty pragniesz poznać stałą dziewczynę, która będzie za Tobą szaleć i nawet nie spojrzy na innego mężczyznę to ta książka nauczy Cię tego krok po kroku.
 • Jeśli jesteś już w związku z dziewczyną, ale wasz związek zaczyna się rozpadać i chcesz ten związek uratować oraz wzbudzić NIESAMOWITĄ atrakcję, nawet mocniejszą niż ta co była na początku waszego związku.

Z drugiej strony, jeśli jesteś typem mężczyzny, który wygląda jak Brad Pitt lub Johnny Depp za którym kobiety się oglądają i cieknie im ślina na tle Twojego widoku to ta książka NIE jest dla Ciebie.

Jeżeli nigdy nie miałeś problemów z kobietami oraz jesteś przyzwyczajony, że kobiety podchodzą do CIEBIE i próbują Cię poderwać w barach i klubach to ta książka NIE jest dla Ciebie.

Jeżeli nie masz problemów ze wzbudzaniem atrakcji, otrzymywaniu numerów telefonów oraz przekształcania tych numerów w udane randki i Twoim jedynym problemem jest to, że nie wiesz co zrobić aby kobiety przestały do Ciebie dzwonić i zostawiły Cię w spokoju to na pewno NIE potrzebujesz tej książki.

ALE, jeżeli nie jesteś tym mężczyzną to powinieneś pobrać tę książkę NATYCHMIAST, bo inaczej ryzykujesz, że nie będziesz miał takiegoo życia, o jakim marzysz i jakie Ci było przeznaczone.

Życzę Ci teraz powodzenia z dziewczynami

Pobierz Swoją Kopię Książki “Jak Poderwać Dziewczynę” Tutaj

Roman RaVincci podpis

P.S. Wszystko, co posiadamy w życiu jest rezultatem naszych wyborów, które robimy ale także wyborów których nie robimy. Osobiście uważam, że te wybory, których nie robimy są tymi, które naprawdę mają znaczenie. Nie sądzę, że kiedykolwiek słyszałeś starszą osobę mówiącą o popełnionych błędach w swoim życiu. Użalają się oni raczej nad tymi rzeczami, których nie zrobili w życiu i fantazjują jak ich życie mogłoby inaczej wyglądać jak by tylko dokonali innych wyborów. Jesteś gotów? Czy nie pożałujesz w starszym wieku jak nie zadziałasz w tej właśnie chwili, że nic nie zrobiłeś, aby zmienić Twoje życie ale miałeś okazję? Że nie zaryzykowałeś aby zmienić swojego życia? Że nie masz wspomnień z pięknymi kobietami?

Oczywiście że tak. Wiec zadziałaj i zrób coś w tym kierunku, kiedy jeszcze jest na to czas. Bądź pozytywny i pobierz działania. Bądź mężczyzną i zrób co powinieneś.

Czy czujesz że Cię przyciskam? Możesz na to liczyć że tak jest! Przyciskam Cię ponieważ wiem że te 47ZŁ nie znaczą dla Ciebie zbyt wiele. Stracisz tę pieniądze w jedną noc na parę piw. 47ZŁ nie mają dużego znaczenia dla nikogo.

To co jednak ma znaczenie to to żebyś miał to na co Ty sam zasługujesz w swoim życiu i jeżeli jeszcze tego nie wiesz to powiem Ci, że zasługujesz na to aby być z Twoją wymarzoną dziewczyną i stać się tym mężczyzną którym Ty sam tylko zazdrościsz.

Pobierz Swoją Kopię Książki “Jak Poderwać Dziewczynę” Tutaj

P.P.S W tej książce nauczysz się najlepszych metod podrywania, uwodzenia oraz zdobywania kobiet.  Nie musisz posiadać żadnych umiejętności oraz żadnego doświadczenia. Doświadczysz powodzenia z kobietami NATYCHMIAST jak tylko zaczniesz używać materiał z książki. Masz na to moją osobistą gwarancję.

O To Jak Moja Książka Pomogła Innym….

„Roman, pomogłeś mi zmienić się w takiego faceta, jakim zawsze zazdrościłem. W trzy miesiące spotkałem więcej dziewczyn niż przez ostatnie 10 lat i to wszystko dzięki Tobie”

Pozdrawiam
Marek, Łódź

„Uważam, że każdy mężczyzna bez względu na wiek oraz doświadczenie powinien przeczytać „Jak poderwać dziewczynę”.  Nie ważne czy już ma dziewczynę, czy jest już świetny w podrywaniu, czy też nigdy nawet nie rozmawiał z dziewczyną. Ta książka ma coś WSPANIAŁEGO dla każdego mężczyzny. Osobiście jestem żonaty i po zakupie książki zacząłem stosować metody i techniki z książki na żone. Nigdy dotąd nasz związek tak dobrze się nie układał jak teraz. Dzięki Roman”

Daniel, Konin

„Cześć Roman,
Religijnie czytam Twoje newslettery i informacja, z którą się tam dzielisz jest niesamowita. Musiałem więc pobrać Twoją książkę bo pomyślałem sobie że jak ten facet daje aż tak wspaniałą informację za darmo to jego książka musi być super.  Miesiąc temu ukończyłem czytanie i muszę przyznać, że książka jest nawet lepsza niż oczekiwałem. W pierwszym tygodniu zdobyłem jeden numer telefonu, w drugim 4 numery, w trzecim miałem 3 niesamowite randki. Obecnie 5 dziewczyn do mnie stale dzwoni i pyta, kiedy będę miał czas z nimi spotkać się. Życie jest wspaniałe. Dzięki Roman”

M.G Poznań

„Roman,
Jestem dość przystojnym facetem i wiedzie mi się dość dobrze w życiu. Przez ostanie 35 lat mojego życia spotkałem wiele kobiet, ale w większości przypadkach kończyło się to jedynie na przyjaźni. Jedno zdanie, które słyszałem ponad setki razy od prawie każdej kobiety to to „jesteś fajnym facetem i każda kobieta byłaby szczęśliwa z Tobą być, ale ja widzę Cię tylko jako przyjaciela”. Nie miałem pojęcia, dlaczego bo według mnie robiłem wszystko, co mężczyzna powinien zrobić, aby uzyskać zainteresowanie kobiety. Po jakimś czasie wpadłem w depresje i myślałem, że jest ze mną coś nie tak. Trwała ona przez cały rok i przez cały ten czas nie byłem nawet na jednej randce bo bałem się że znowu zostanę odrzucony. Po całym roku użalając się nad sobą wziąłem się wreszcie w garść i zacząłem szukać pomocy. Znalazłem wtedy Twoją stronę i muszę przyznać, że na początku byłem bardzo sceptyczny, ale jednocześnie nie miałem nic do stracenia, więc byłem gotów wypróbować po prostu wszystko. Pobrałem Twoją książkę i zacząłem czytać. W zaledwie paru stronach opisałeś wszystkie błędy, jakie ja popełniałem z kobietami. Poczułem się wtedy jak bałwan, że byłem aż tak naiwny, zdałem sobie wtedy sprawę, że to ja sam sobie szkodziłem przez całe moje życie. Był to przełom całego mojego życia oraz zrozumienie nie tylko moich błędów, ale także jak kobiety działają było moim pierwszym i tym najważniejszym krokiem do zmiany w moim życiu. Nie będę Cię zanudzał szczegółami, bo jest ich cała masa, ale dzięki Twojej książce jestem teraz w związku z dziewczyną i to z taką o której przedtem mogłem tylko śnić. Dzięki za wszystko!”

Marcin, Warszawa

„Witaj Roman,
Jestem dosłownie pod wrażeniem po ukończeniu czytania Twojej książki. Zawsze byłem najlepszy z całego grona moich kumpli, jeśli chodzi o podrywanie lasek i myślałem że jestem nietykalny i wiem wszystko. Przez przypadek usłyszałem o Twojej stronie od kumpla i z ciekawości musiałem zerknąć co Ty tam takiego piszesz, co mój kumpel tak przechwalał. Zacząłem, więc czytać i czym dalej czytałem to tym bardziej wzbudziłeś moje zainteresowanie Twoją książką, więc ją ostatecznie kupiłem. Twoje metody są super, jestem tylko wściekły, że sam na nie nie wpadłem. Zdążyłem już wypróbować przynajmniej połowę i moje powodzenie laskami się już potroiło (nawet nie myślałem, że było to możliwe) Jednak tej najważniejszej rzeczy, jakiej się od Ciebie nauczyłem to to, że bez względu na to ile myślisz, że umiesz to zawsze istnieje następny poziom.”

Pozdrawiam
Szymon, Kraków

„Cześć Roman,
Nazywam się Tomek, mam 27 lat i jeśli chodzi o dziewczyny to byłem beznadziejny przez całe moje życie. Robiłem wszystko co widziałem w romantycznych filmach oraz co czytałem w czasopismach. Kupowałem dziewczynom prezenty, zapraszałem na drogie obiady i obdarzałem je komplementami. Byłem innymi słowami męską łajzą, zawsze odrzucany po pierwszej randce a w wielu przypadkach nawet przed randką. Przez te wszystkie lata miałem tylko jedną dziewczynę, którą spotkałem przez koleżankę. Nasz związek trwał przez 4 lata nie z powodu, że ją kochałem, ale po prostu bałem się, że jak ją utracę to będę w samotności przez bardzo długi czas. Ale w końcu ona mnie opuściła dla innego i przeżywałem to przez 6 długich miesięcy. Parę miesięcy temu wpadła mi w ręce Twoja książka „Jak Poderwać Dziewczynę” i od tego czasu moje życie zaczęło się zmieniać z dnia na dzień. Czuję, że zmieniłem się w całkowicie innego mężczyznę. Jestem teraz pewny siebie i nie mam już żadnych problemów z dziewczynami. Po raz pierwszy w życiu jestem szczęśliwy i czuję się znakomicie pod każdym względem. Zauważyłem także, że kiedy rozwiązały mi się moje kobiece problemy to odbiło się to na całą resztę mojego życia. Gorąco polecam „Jak poderwać Dziewczynę” dla każdego, kto pragnie poprawić swoje stosunki z kobietami.”

Pozdrawiam, Tomek

„Drogi Romanie, chciałem Ci powiedzieć, że zawdzięczam cały mój sukces z dziewczynami Twojej książce Jak poderwać dziewczynę. Twoje e-maile, które otrzymuje parę razy w tygodniu są wspaniałe, ale nawet nie można ich porównać do wiedzy, którą zawiera książka. Zanim zacząłem czytać Twój materiał byłem jak wiele innych facetów niesamowitym mięczakiem. Poderwać jaką kol wiek dziewczynę było tylko moją tajemniczą fantazją. Pamiętam jak wychodziłem z kumplami i kiedy spostrzegłem fajną dziewczynę to tak bardzo chciałem do niej podejść, ale nie mogłem, od samej myśli zaczynało mi się źle robić. Po powrocie do domu puszczałem romantyczne piosenki, i zaczynałem fantazjować co by mogło się wydarzyć jak bym tylko mógł do niej podejść i umiał ją poderwać. Patetyczne nie? Nie jest mi łatwo się do tego przyznać, ale tak było przynajmniej parę razy w tygodniu. Pewnego wieczoru siedziałem w barze z kumplami i spostrzegłem super seksowną dziewczynę do której zmusiłem się podejść. Serce mi waliło, pot ze mnie leciał ale nie mogłem się powstrzymać bo dość już miałem leżeć w łóżku i marzyć co mogło by się wydarzyć. Jak do niej podszedłem to mnie wyśmiała i powiedziała mi że nie jestem jej typem. Chciałem umrzeć ze wstydu i tego właśnie wieczoru przysiągłem sobie, że muszę coś zrobić aby zmienić moje życie. Tego samego dnia znalazłem Twoją książkę i bez żadnego wahania ją kupiłem. Patrząc w przeszłość był to najlepszy zakup mojego życia. W dniu dzisiejszym mam więcej randek z dziewczynami niż mam na to czasu i to wszystko zawdzięczam Tobie. Wielkie dzięki

Pozdrawiam

A.S Zakopane

Cześć Roman,

Po przeczytaniu Twojej książki wyszłem do klubu aby wypróbować Twoje metody. Przede wszystkim uwielbiam Twoją pięciu minutową metodę otrzymania numerów telefonu. W czasie jednej i tej samej nocy zdobyłem aż pięć numerów od dziewczyn, jest to znacznie więcej niż normalnie dostaje przez cały miesiąc.

Następnego dnia zadzwoniłem do tych dziewczyn. Wszystkie były dość fajne, ale jedna z nich wyróżniała się od pozostałych, więc umówiłem się z nią następnego dnia. Wziąłem ją do centrum handlowego (tak jak to Ty zasugerowałeś w książce) i zaczęliśmy chodzić po sklepach przymierzając ciuchy. Ta randka była zupełnie inna od tych, na jakich byłem do tej pory (czyli kolacja i kino lub kawiarnia.) Muszę przyznać że była to najbardziej zabawna i relaksująca randka, na jakiej do tej pory byłem. Po raz pierwszy nie martwiłem się co powiedzieć dalej i o czym rozmawiać. Tematy same przychodziły na usta.

Przez całą randkę nazywałem ją moją asystentką. Roman, muszę Ci powiedzieć że jest to wielką różnicą kiedy nazywa się dziewczynę według wymyślonego pseudonimu niż po imieniu. Sprawia to na randce bardziej rozluźnioną atmosferę.

Po przymierzaniu ciuchów zabrałem ją do Mcdonalda i spędziliśmy tam przynajmniej godzinę rozmawiając o wszystkim. Przez cały czas ją drażniłem a po jej mowie ciała widziałem jak bardzo ją to podniecało. Nie minęło długo kiedy ona mi powiedziała jak bardzo lubi spędzać czas ze mną. Zaczęła mówić o wszystkich facetach, którzy się pojawiali w garniturach aby ją zabrać do drogiej restauracji i przez całe randki próbowali jej zaimponować.

Pozwiedzała mi następnie, że jestem inny od tych wszystkich mężczyzn i że ona czuje się swobodnie w moim towarzystwie i że nie czuje żadnej presji. W tym momencie pomyślałem sobie o Tobie, Roman. Przypomniało mi się jak to wszystko omawiałeś w książce. Przyznam jednak że jest to różnica kiedy się czyta a kiedy się jest w tej sytuacji tak naprawdę.

Po Mcdonadzie poszliśmy na spacer trzymając się za ręce. Było bardzo romantycznie i oboje czuliśmy, że znamy się przez o wiele dłuższy czas niż się faktycznie to jest. Po upływie pół godziny, ona zaprosiła mnie do siebie do domu a ja oczywiście zgodziłem się. Nie mieliśmy seksu tej nocy, ale się przytulaliśmy i całowaliśmy całą noc. Było po prostu wspaniale, tak jak w romantycznym filmie.

Kilka dni minęło już od tego spotkania i jutro ja zaprosiłem ją do siebie na film. Jestem przekonany, że jutro się razem prześpimy. Nie chcę aby to brzmiało tak zarozumiale ale po prostu to czuję.

Roman, dziękuję za wszystko i nigdy nie przestawaj pisać tych niezwykłych newsletterów, ponieważ uwielbiam je czytać i za każdym razem uczę się coś nowego.

Jacek, Warszawa

„Roman,

Zacznę od tego że powiem Tobie najpierw, że Twoja książka jest tym czego dokładnie szukałem od długiego czasu. Twoje metody podrywania kobiet są niesamowite. Tylko w tym jednym tygodniu otrzymałem 5 numerów telefonów stosując Twoje metody.

Jedna z tych kobiet miała chłopaka, ale była tak mną zafascynowana, że bez względu na jej związek ze swoim chłopakiem dała mi swój numer telefonu. Chcę podzielić się tą historią z Tobą i opowiedzieć Ci to wszystko co się wydarzyło. W ostatni piątek poszłem z kumplami na dyskotekę.(Chodzimy razem tam w każdy piątek) Jak zwykle, nie brakowało tam pięknych lasek ale była tam także ta jedna, która według mnie była bardzo seksowna że moja szczęka mi opadła na jej widok. Muszę przyznać że byłem trochę onieśmielony jej urodą i miałem strach do niej podejść. Obserwowałem innych facetów którzy próbowali ją poderwać i nikomu się to nie udało. Spławiała każdego gościa który tylko próbował z nią rozmawiać. To sprawiło, że i ja stałem się jeszcze bardziej nerwowy. Zacząłem więc rozmawiać z innymi laskami aby się rozgrzać. Dostałem dwa numery od innych dziewczyn, więc poczułem się bardziej pewnie siebie i byłem gotowy podejść do mojej modelki.

Kiedy w końcu podszedłem do niej, to ona powiedziała mi żebym jej nie przeszkadzał i odszedł i zrobiła to zanim ja zdążyłem otworzyć usta. Na to odpowiedziałem jej tak: „Czy zawsze taka jesteś? Założę się że twoi rodzice oszaleli przez Ciebie.” Powiedziała mi abym odszedł i zrobiła to po raz drugi. Wtedy zacząłem rozmawiać z jej koleżankami nawet nie zwracając na nią uwagi. Muszę powiedzieć, że ona była wściekła jak diabli. Jej koleżanki polubiły mnie i mieliśmy bardzo interesującą rozmowę. Ona stała tam obok nas jak słup nadal była wściekła, więc zacząłem ją drażnić. Czym więcej ją drażniłem to tym milsza się stawała aż w końcu przeprosiła mnie za to że zachowała się niegrzecznie. Powiedziała mi, że faceci nie dają jej spokoju i że musi być taka pyskata aby się ich pozbyć kiedy jej przeszkadzają. Potem powiedziała mi że ona ma już chłopaka i jest mu zawsze wierna.

Poprosiłem jej koleżanki o zgodę abym mógł z nią porozmawiać na osobności i one oczywiście zgodziły się bez problemu. Kupiłem jej drinka i usiedliśmy na kanapie. Wiem, prawdopodobnie zaczniesz teraz się ze mnie wyśmiewać, że zachowałem się jak mięczak kupując lasce drinka, ale w tej sytuacji nie miałem innego wyboru. Usiedliśmy razem i zaczęliśmy rozmawiać i okazało się że ona była wspaniałą wykształconą dziewczyną. Przez całą naszą rozmowę drażniłem ją raz użyłem metody grania ról. Wspaniała metoda wzbudzania atrakcji. Po chwili rozmowy ze mną, jej mowa ciała wrzeszczała, że ja ją podniecam więc powiedziałem jej że jestem głodny i czy ona chce iść ze mną do Macdonalda, który znajduje się po drugiej stronie ulicy. Ona zgodziła się, więc poszliśmy tam. Siedzieliśmy tam przynajmniej godzinę o ile nie dłużej a w drodze powrotnej do klubu chwyciłem ją i ją pocałowałem.

Potem powiedziałem jej że powinniśmy przestać, bo jej chłopak się popłacze kiedy się o tym dowie. Zacząłem wyśmiewać się z jej chłopaka, ale tylko przez chwilę, ona prosiła mnie żebym się zamknął i kontynuowała mnie całować.  Kiedy wróciliśmy do klubu powiedziałem jej że muszę wrócić do moich znajomych i poprosiłem o jej numer telefonu.

Na początku wahała się (na pewno ze względu na jej chłopaka) więc użyłem humoru i powiedział jej, że nie ma czym martwić bo i tak nie będę do niej wydzwaniał więcej niż 100 razy dziennie. Uśmiała się i zapisała mi swój numer.

Zadzwoniłem do niej następnego dnia i zgadnij co? Ona siedzi teraz u mnie w domu na kanapie i ogląda telewizję, kiedy ja piszę do Ciebie. Roman Dzięki za wszystko. Mam nadzieję, że się kiedyś spotkamy.

Marcin, Wrocław

Pobierz Swoją Kopię Książki “Jak Poderwać Dziewczynę” Tutaj