Uprawianie Seksu Z Kobietą – Jak Zaspokoić Jej Potrzeby W Łóżku

by Roman RaVincci on 2010/10/06

uprawiene seksu - gra wstępnaJednym z największych problemów z jakimi my mężczyźni mamy do czynienia  jeśli chodzi o uprawianie seksu z kobietą jest to że nie jesteśmy w stanie wytrzymać wystarczająco długo w łóżku.

Przed wczesny wytrysk jest problemem prawie każdego mężczyzny,  jeśli czujesz się trafiony to nie ma się czego wstydzić.

Większość mężczyzn ma ten problem ale wstyd się jest każdemu do niego przyznać więc nikt go nie omawia.

Następnym problemem który dręczy wielu mężczyzn, jest to że kiedy nadejdzie czas na seks to trudno jest się im stać sztywnym i może to być bardzo frustrujące ponieważ w wielu wypadkach próbuje się zaciągnąć swoją dziewczynę do łóżka przez długi czas a kiedy wreszcie się uda to nie jesteśmy gotowi.

Trzecim powodem dlaczego większość mężczyzn nie są dobrymi kochankami jest to że brakuje im emocji. Kobiety są emocjonalne i w łóżku i poza łóżkiem, NAWET te kobiet które są seksualnymi bestiami w łóżku.

Mężczyźni są bardziej fizyczni i jeśli chodzi o uprawianie seksu to uprawiają go z brakiem emocji, jest to raczej akt fizyczny.

Kobiety natomiast rozmawiają stale ze sobą o uczuciach, jakie uczucia mężczyzna w nich wzbudził itd. Jeśli więc nie jesteś w stanie wzbudzić w kobiecie te potężne uczucia to nigdy nie będziesz mógł zaspokoić jej do pełna w łóżku.

Uprawianie Seksu – Co Takiego Sprawia Przyjemność Kobiecie W Łóżku?

Oto kilka rad które możesz zacząć stosować NATYCHMIAST i sam zobaczysz ogromną różnicę nie tylko w seksie jaki będziesz miał z Twoją dziewczyną ale także w jej zachowaniu wobec Ciebie po seksie w życiu ogólnym.

Tak to prawda, kobiece zachowanie, zainteresowanie, atrakcja oraz miłość do mężczyzny jest uzależniona od dobrego seksu z tym mężczyzną. Dlatego właśnie jest to aż tak ważne żeby wiedzieć jak zaspokoić kobietę seksualnie.

Oto co możesz zacząć robić natychmiast:

 • Kobiety są uległe mężczyzną z natury jeśli chodzi o seks (Szczególnie te kobiety które mają wysokie stanowiska oraz władzę w życiu ogólnym), kobieta chce żebyś umiał prowadzić więc zawsze bądź tym który decyduje jak ma być w łóżku. Nigdy nie pytaj się kobiety co zrobić, lub jak oraz kiedy. I nie martw się że ją urazisz w jakiś sposób, zdecydowani mężczyźni bardzo podniecają kobiety.
 • Zawsze bądź obecny podczas seksu. Większość mężczyzn zawsze nieświadomie myśli o czymś innym podczas seksu. W wielu wypadkach co zrobić następnie, jaka ma być następna pozycja itd. Jest to WIELKI BŁĄD. Ja też stale przejmowałem się zawsze co zrobić następnie i myślałem o różnych innych rzeczach ale najgorsze było to że sam o tym nawet nie wiedziałem bo było to nieświadome. Ta jedna błaha rzecz sprawi że seks będzie o wiele gorszy dla kobiety więc PRZESTAŃ myśleć o czym kolwiek podczas seksu, opróżnij swój umysł całkowicie i bądź obecny w stu procentach. Wypróbuj to i sam zobaczysz niesamowitą różnicę Twojej wydajności.
 • Długa gra wstępna. Większość facetów próbuje mieć seks z dziewczyną jak najprędzej jak tylko jest to możliwe. WIELKI BŁĄD. Kobiety uwielbiają długą grę wstępną i czym dłuższa ona jest to tym więcej będą miały przyjemności podczas seksu. Więc NIGDY nie spiesz się do seksu.

Kobieta nigdy nie powie mężczyźnie prosto w twarz, że jest on kiepski w łóżku bo to jedno zdanie może zniszczyć całe poczucie własnej wartości mężczyzny i kobiety o tym wiedzą.

Żadna kobieta nie chcę być podła wobec swojego faceta, szczególnie jeśli go kocha ale kobiety mówią o tym swoim koleżanką.

Kiedy kobieta jest w pełni zaspokojona seksualnie to zachowuje się ona zupełnie inaczej wobec mężczyzny. Nie zrzędzi, nie narzeka że spędzasz za długo czasu na kanapie przed telewizorem oraz wykazuje mężczyźnie o wiele większy szacunek.

Pamiętam ten okres kiedy byłem kiepski w łóżku, dziewczyny robiły różne usprawiedliwienia że są zajęte, że boli ich głowa, że nie są w nastroju itp. Patrząc w przeszłość to te dziewczyny chciały mieć seks ALE nie ze mną, ponieważ nie umiałem ich zaspokoić.

Czy widziałeś kiedyś kobietę która nie daje spokoju swojemu facetowi? Siedzi mu na kolanach, stale go całuje, trzyma go za rękę i przez cały czas stara się o jego uwagę.  Powodem tego jest to, że ten facet zaspokaja ją seksualnie i to powoduje NIESAMOWITĄ atrakcję poza łóżkiem.

Jeśli chciałbyś poprawić swoje umiejętności w łóżku to proponuję żebyś ściągnął moją książkę „Seks – Jak Zaspokoić Kobietę I Sprawić Aby Błagała O Więcej”

Dowiesz się z niej niesamowitych sekretów uprawiania seksu o jakich większość mężczyzn nigdy się nie dowie.

Będziesz w stanie uprawiać seks z kobietą przez tak długo jak tylko będziesz chciał.

Tak, wszystko to jest możliwe jeżeli tylko nauczysz się poprawnych metod. Problemy które masz obecnie, problemy które ja miałem parę lat temu, są problemami niedoświadczonego mężczyzny.

Nie trzeba mieć seksu z wieloma kobietami aby zdobyć doświadczenie, wystarczy jedna ALE trzeba wiedzieć jak go uprawiać.

Używając metod z Książki „Seks – Jak zaspokoić kobietę” unikniesz tych oto problemów:

 • Upokorzenie że Twoja kobieta nie będzie patrzeć na Ciebie jak na prawdziwego mężczyznę
 • Bólu od utracenia Twojej żony/dziewczyny z powodu że nie byłeś w stanie zaspokoić jej potrzeb seksualnych
 • Bólu oraz upokorzenia z powodu niewierności

A oto co zyskasz:

 • Więcej seksu od Twojej dziewczyny
 • Ulga od zrzędzenia (Twoja kobieta będzie zawsze zadowolona)
 • Bezpieczeństwo w związku
 • Będziesz w stanie doprowadzić Twoją dziewczynę do orgazmów za każdym razem
 • Kobieta będzie sama inicjować seks z Tobą
 • Kobieta która jest zaspokojona seksualnie nawet nie spojrzy na innego faceta

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej: Uprawianie Seksu Z Kobietą

Podziel Się Z Innymi:
 • Google Bookmarks
 • Co-Robie.pl
 • Śledzik
 • del.icio.us
 • Blip
 • Twitter
 • Gwar
 • Kciuk.pl
 • Wahacz.pl
 • Wykop
 • email
 • Facebook

Artykuły Godne Twojej Uwagi

{ 5 komentarze… napisz komentarz }

Stahu February 6, 2011 at 16:14

Twoje rady poprawiły mi współżycie z moją dziewczyną o całe niebo, wielkie dzięki… przekonałeś mnie na zakup Twojej książki!

Pozdrawiam

Odpowiedz na ten komentarz

Franek March 8, 2011 at 20:21

Świetny artykuł, trzeba nam wiecej takich:)

Odpowiedz na ten komentarz

stokrotka April 15, 2011 at 15:10

Tak to prawda, kobiece zachowanie, zainteresowanie, atrakcja oraz miłość do mężczyzny jest uzależniona od dobrego seksu z tym mężczyzną.

Odpowiedz na ten komentarz

Eryk May 22, 2011 at 10:31

Czytałem sporo na ten temat, i musze przyznać ze jest to jeden z najciekawszych artykułów, bardzo dobre porady…dzięki!

Odpowiedz na ten komentarz

Konrad July 5, 2011 at 00:07

Witaj Roman, kupiłem Twoją książkę SEKS i muszę Ci powiedzieć że była warta każdego grosza! Metody z książki uratowały mi związek z moją dziewczyną, WIELKIE dzięki za wszystko co dla mnie zrobiłeś!

Odpowiedz na ten komentarz

Napisz Komentarz

Poprzedni post:

Następny post: