Jak Uwodzić Kobiety – Podstawy Uwodzenia Pięknych Kobiet

by Roman RaVincci on 2010/09/27

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego większość kobiet szaleje za facetami jak Johnny Depp, Georege Clooney I Brad Pitt?

Chyba już wiesz odpowiedź na to pytanie.

Ci faceci są przystojni, sławni i na dodatek bogaci.

Zakładam że Ty tak jak i ja nie jesteś ani sławny ani bogaty ani przystojny.

Ale co jeśli bym Ci powiedział że nie musisz posiadać tych wymienionych atrybutów aby uwodzić piękne kobiety?

Prawda jest taka że wygląd zewnętrzny, pieniądze oraz sława są atrybutami jakie wzmacniają atrakcję i zainteresowanie kobiet ale NIE wzbudzają jej.

Pozwól mi to Ci wytłumaczyć.

Powiedzmy że kobieta spotka faceta który jest bogaty oraz przystojny. Jej pierwsze wrażenie będzie oczywiście pozytywne, ale jeśli ten facet nie będzie wiedział jak z nią rozmawiać, jak ją poderwać, uwieść itd. to jej pierwsze pozytywne wrażenie jakie ona o nim ma zmieni się w już ciągu PARU MINUT na negatywne.

Nie żartuję z Tobą.

Widziałem to na własne oczy setki razy. Widziałem nadzianych, dobrze wyglądających facetów kiedy dostawali kosza od dziewczyn ponieważ nie wiedzieli jak się zachować i w jaki sposób rozmawiać.

Z drugiej strony jeśli nie jesteś ani przystojny ani bogaty ale wiesz co powiedzieć, jak wzbudzić atrakcję kobiety to nawet jeśli jej pierwsze wrażenie o Tobie nie było najlepsze to zmieni się to w ciągu paru minut i kobieta zacznie czuć do Ciebie atrakcję.

Jedną za najważniejszych rzeczy jakich się nauczyłem przez te wszystkie lata ucząc się jak odnieść sukces z dziewczynami to to, że kobiety różnią się od mężczyzn i to diametralnie.

Atrakcja Mężczyzn Wobec Kobiet Jest Bardziej Fizyczna A Kobieca Atrakcja Wobec Mężczyzn Bardziej Emocjonalna

To oznacza że pierwsza rzecz na jaką my mężczyźni zwracamy uwagę jest wygląd zewnętrzny kobiety. Jeśli kobieta nas nie pociąga to nie ważne jaką ona ma osobowość bo cokolwiek powie to NIC nie zmieni tego że nie jesteśmy nią zainteresowani.

Kobiety natomiast różnią się w tym od nas. Kiedy kobieta spotka mężczyznę który jej kompletnie nie pociąga to może on to zmienić w ciągu zaledwie paru minut poprzez jego osobowość. Działa to również odwrotnie, kiedy kobieta spotka faceta który wygląda jak model ale brakuje mu tych cech osobowości które wzbudzają atrakcję u kobiety to straci ona wobec niego zainteresowanie bardzo szybko.

Ale czy to oznacza że kobiety nie przywiązują żadnej wagi do wyglądu?

Oczywiście że nie.

Żadna piękna kobieta która jest zadbana i ma uporządkowane życie nie będzie chciała faceta który chodzi w podartych ubraniach i wygląda jak łazasz więc zawsze ubieraj się jak najlepiej i bądź zadbany.

ALE

Wygląd zewnętrzny mężczyzny to tylko 10% całego zainteresowania mężczyzną.

Jeżeli chodzi o nas facetów to jest to odwrotnie. Wygląd zewnętrzny kobiety jest dla nas ważny w 90%.

No dobra, jeśli tak jest do dlaczego kobiety lubią tych bogatych atrakcyjnych facetów?

Bogaci mężczyźni odnieśli sukces w swoim życiu.

Mężczyźni z sukcesem w życiu są przeważnie silni, zdecydowani, mają pasję oraz cel w życiu.

Te oto cechy wzbudzają atrakcję. Pieniądze jakie ci mężczyźni mają są tylko plusem.

Mężczyźni którzy dobrze wyglądają z kolei o tym wiedzą i ich wygląd daje im duże poczucie własnej wartości oraz pewność siebie.

A jeżeli jeszcze tego nie wiesz to są to cechy jakie niesamowicie pociągają kobiety.

Porozmawiajmy teraz o TOBIE.

Jakie masz pasje w życiu? ( Jeśli są to gry komputerowe i masturbacja przed komputerem to radzę Ci znaleźć sobie nowe)

Oto co chcę abyś teraz zrobił.

Weź długopis i kartę papieru i spisz swoje życiowe osiągnięcia. (Twoje wyniki w grach komputerowych nie liczą się jako życiowe osiągnięcia)

Jeśli nadal mieszkasz w piwnicy u mamusi i nic do tej pory nie osiągłeś to spisz Twoje gole i to co byś chciał osiągnąć.

Rozmawiając z dziewczyną zacznij opowiadać jej o swoich życiowych osiągnięciach oraz golach jakie masz i rób to z entuzjazmem.

Zacznij powoli ujawniać to wszystko o sobie.

ALE nie próbuj wyksztusić wszystkiego w pierwsze dwadzieścia minut. Kobiety nie lubią facetów którzy się chwalą.

Parę dni temu byłem na dyskotece i rozmawiałem z dziewczyną która stała tam ze swoimi koleżankami. Do jednej z jej koleżanek podszedł facet i po dosłownie dwóch minutach rozmowy wyciągnął on swoją komórkę i zaczął pokazywać jej zdjęcia swojego nowego samochodu. Nie trwało to dłużej niż minutę zanim ona go spławiła.

Trochę później tego samego wieczoru spotkałem faceta który był niesamowity z kobietami. Zaprzyjaźniłem się z nim i spędziliśmy resztę wieczoru w tym samym towarzystwie. Od czasu do czasu wyjawiał on o sobie swoje pasje, osiągnięcia oraz życiowe gole ale nie chwalił się niczym.

Ten pierwszy facet poszedł do domu sam, ten drugi natomiast opuścił klub z piękną dziewczyną.

Którym z tych mężczyzn chciałbyś być?

Te oto metody uwodzenia kobiet są tylko kroplą w morzu. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak uwodzić piękne kobiety krok po kroku, takie kobiety które normalnie nawet na Ciebie nie spojrzą to uważam że powinneś pobrać moją książkę „Jak Poderwać Dziewczynę”

Z książki nauczysz się najlepszych metod uwodzenia które będziesz mógł zacząć stosować NATYCHMIAST.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj: Jak Poderwać Dziewczynę

Podziel Się Z Innymi:
 • Google Bookmarks
 • Co-Robie.pl
 • Śledzik
 • del.icio.us
 • Blip
 • Twitter
 • Gwar
 • Kciuk.pl
 • Wahacz.pl
 • Wykop
 • email
 • Facebook

Artykuły Godne Twojej Uwagi

Napisz Komentarz

Poprzedni post:

Następny post: