O Nas – Dowiedz Się Kim Jest Roman RaVincci I Jak On Może Ci Pomóc W Zdobyciu Twojej Wymarzonej Dziewczyny

Cześć, tutaj Roman RaVincci.

Chciałem się Tobie przedstawić i w paru zdaniach o sobie opowiedzieć.

W przeszłości miałem ogromne problemy z dziewczynami i nie miałem pojęcia jak poderwać i zainteresować jaką kolwiek dziewczynę.

Wpatrywałem się na piękne dziewczyny ale zawsze brakowało mi odwagi podejść do dziewczyny i rozpocząć z nią rozmowę bo byłem przekonany że ona mnie odrzuci.

Nie byłem zbyt pewny siebie i uważałem że nie byłem wystarczający dla pięknych dziewczyn.

Sądziłem że nie jestem na tyle przystojny aby zainteresować taką dziewczynę jaką pragnąłem i te dziewczyny które miałem w swoim życiu spotkałem tylko przez przypadek.

Pewnego dnia miałem już dość zazdroszczenia innym mężczyznom którzy mieli piękne dziewczyny wokół siebie i postanowiłem że muszę coś zrobić aby także zdobyć taką dziewczynę jaka mi się podoba.

Tego dnia zaczęła się cała moja podróż.

Była to bardzo długa podróż która kosztowała mnie ogromną ilość czasu, nieprzespanych nocy oraz pieniędzy ale na szczęście zakończyła się  szczęśliwie.

W końcu cała sytuacja się zmieniła i w dniu dzisiejszym mogę podejść do każdej dziewczyny gdziekolwiek jestem i odejść z jej numerem telefonu po paru minutach.

Ale co najważniejsze to to, że wreszcie dobrze się czuję i jestem zadowolony z życia. Jestem pewny siebie i wiem że w każdej sytuacji mogę zdobyć taką dziewczynę którą pragnę.

Na ten temat przeczytałem każdą książkę jaka wpadła mi w ręce, chodziłem na seminaria ale to nie pomogło mi zbyt wiele.

Prawdziwego przełomu doznałem kiedy zrozumiałem że kobity różnią się od mężczyzn w każdym sensie. Pociągają ich inne rzeczy i myślą one zupełnie inaczej od nas mężczyzn.

Od tego dnia kiedy to zrozumiałem zacząłem studiować zachowanie i tok myślenia kobiet,  aby dowiedzieć się czego one pragną od mężczyzny, co je podnieca, co wzbudza w nich zainteresowanie, jakie zachowanie ich odraża itd. Rozmawiałem z tysiącami kobiet na różne tematy.

Zaprzyjaźniłem się również z mężczyznami którzy mieli niesamowite powodzenie u kobiet i bardzo dużo się od nich nauczyłem.

Na początku naśladowałem ich zachowanie, mowę ciała oraz nauczyłem się wszystkich zaczepek które działają na piękne dziewczyny i to wszystko wkułem na pamięć.

Metody których się nauczyłem oraz to moje nowe zrozumienie kobiet odmieniło całe moje życie. Dziewczyny były nagle mną zainteresowane i nie mogły się mną nasycić.

Mogę Ci Pomóc Uzyskać Takie Samo Powodzenie Z Kobietami Jakie Ja Zdobyłem.

Prawda jest taka że większość mężczyzn marzy o pięknych kobietach ale w rzeczywistości są w związkach z innymi kobietami niż te z ich marzeń a niektórzy nie mają żadnej kobiety i są samotni.

Ale dlaczego tak jest?

Ponieważ Ci mężczyźni czują dokładnie to samo co ja czułem zaledwie parę lat temu.

Uważają że nie zasługują oni na taką kobietę o jakiej marzą, że taka kobieta by ich nie chciała ponieważ nie są oni wystarczająco przystojni, wysocy, wysportowani lub nawet bogaci.

Czekają oni więc by coś się przydarzyło, aby spotkać jakąś dziewczynę przez przypadek itd.

Ale tak nie musi być.

Mam dla Ciebie pytanie.

Czy chcesz być jednym z tych mężczyzn, czy wolałbyś być z taką dziewczyną o jakiej zawsze marzyłeś?

Tak właśnie myślałem.

Mam dla Ciebie teraz dobre nowiny.

Ty także możesz nauczyć się jak zainteresować oraz zdobyć taką dziewczynę jaka Ci się podoba.

Jest to umiejętność której każdy kto tylko zainwestuje w siebie może posiąść.

Wiem że brzmi to niewiarygodnie i zajęło mi to osobiście większą część mojego życia zanim to zrozumiałem.

Jest to żal jaki mam do siebie ponieważ zmarnowałem tyle lat w samotności zupełnie niepotrzebnie.

Jeśli więc jesteś gotów aby odmienić swoje życie i to NAPRAWDĘ GOTÓW, w tym sensie że jesteś gotów przestać robić rzeczy które nie działają i marnować swój czas wpatrując się w dziewczyny zanim z nimi być, to chcę abyś wiedział że jestem tu aby Ci pomóc.

Ale jest pewna rzecz którą musisz zaakceptować zanim będziesz w stanie odmienić swoje rzycie i zacząć spotykać takie dziewczyny jakie Ci się podobają.

Jeśli to co robiłeś dotychczas nie dało Ci takiego powodzenia jakiego pragnąłeś to musisz zmienić swoje zachowanie w stosunku do kobiet i otworzyć swój umysł aby wypróbować czegoś nowego, nawet jeśli to coś jest zupełnie sprzeczne ze wszystkim czego się nauczyłeś dotychczas i z Twoimi zasadami dotychczasowego myślenia.

Jeśli jesteś gotów na takie poświęcenie i zaczniesz stosować sekrety oraz metody które Cię nauczę to gwarantuję Ci że osiągniesz niesamowite rezultaty w bardzo krótkim czasie.

Dlaczego Masz Mi Uwierzyć Że Mogę Ci Pomóc?

Jeżeli byłbym w Twojej sytuacji to najprawdopodobniej tak po prostu też  nie uwierzyłbym w to wszystko co czytam a dlatego że istnieje wiele niewiarygodnych ludzi na tym świecie i byłoby głupio ufać każdemu.

Więc nie chcę żebyś w ciemno ufał moim słowom tylko sam się przekonał.

Chcę żebyś wypróbował metod których nauczysz się ode mnie zanim zdecydujesz się czy masz mi zaufać czy nie.

Po zapoznaniu się z moim materiałem przekonasz się że ja uczę tylko tych metod które działają. Z własnego doświadczenia wiem że kiedy próbowałem metod które nie działały było to tylko stratą mojego czasu. Dlatego właśnie nie nauczysz się ode mnie nic co nie działa w rzeczywistości.

Jestem osobą która uważa że każdy mężczyzna zasługuję na taką kobietę jakiej pragnie i wiem że jest to możliwe.

W jaki sposób sądzisz że Twoje życie zmieni się jeżeli będziesz mógł zdobyć taką dziewczynę o jakiej marzysz, kiedy tylko na to masz ochotę?

Nauczę Cię tego wszystkiego zaczynając od samego zera. Pokażę Ci krok po kroku dokładnie co powiedzieć, jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną, jak ją pocałować, jak umówić się z nią na randkę, jak pokonać nieśmiałość

Ogólnie mówiąc nauczę Cię jak zdobyć dziewczynę i jak t zrobić  krok po kroku. Pokażę Ci także jak zbudować z nią taką więź że nie będzie ona nawet patrzeć na innego mężczyznę.

Ale jak już mówiłem to nie chcę żebyś mi uwierzył tylko chcę żebyś sam się przekonał.

Pobierz moją książkę „Jak Poderwać dziewczynę” i zacznij stosować metody których nauczysz się z książki.

Jeśli nie otrzymasz tego rezultatu jakiego pragniesz to po prostu otrzymasz Twoje pieniądze z powrotem.

Tak, to jest niesamowicie proste.  (Czy nie uważasz że to tak zawsze powinno  być?)

Jestem przekonany i uważam że moja książka jest najlepsza jaka tylko istnieje na ten temat.

Jest tam cała moja życiowa wiedza na temat kobiet i wiem że po przeczytaniu będziesz tylko żałował że tej książki nie znalazłeś już wcześniej w swoim życiu.

Roman RaVincci podpis