Jak Podrywać Dziewczyny – Dwie Najważniejsze Podstawy

by Roman RaVincci on 2010/09/27

jak podrywać piękne dziewczyny

Podrywanie dziewczyn jest o wiele łatwiejsze niż większość mężczyzn sobie to wyobraża. Więc dlaczego istnieje aż tak tyle facetów którzy mają z tym aż tak wielkie problemy?

Odpowiedź jest prosta.

Jako mężczyźni mamy wrodzony strach przed o odrzuceniem oraz brakiem akceptacji.

Ten strach daje nam różne rodzaje myśli typu:

„Co jeśli do niej podejdę a ona będzie uważać że jestem brzydki?”

„Co jeżeli nie będę wiedział co powiedzieć i o czym z nią rozmawiać?”

„Co jeśli ona już ma chłopaka?”

„Co jeśli wszyscy wokół niej zaczną się ze mnie śmiać?”

Czy myślałeś kiedyś w ten właśnie sposób?

Tego typu obawy blokują nas przed spotkaniem i zdobyciem tej wymarzonej dziewczyny.

Tego typu obawy powodują że nawet rezygnujemy z rozpoczęcia rozmowy z nieznajomą dziewczyną.

Większość mężczyzn strasznie się boi rozmawiać z nieznajomymi kobietami i jest to całkowicie zrozumiałe ponieważ jesteśmy już wrodzeni z tym strachem.

Wiem jakie to uczucie bo zaledwie kilka lat sama myśl o podejściu do nieznajomej dziewczyny paraliżowała mnie od stóp do głowy.

Ale nie martw się ponieważ istnieje nadzieja.

Jak Podrywać Dziewczyny Jest Umiejętnością Której Możesz Się Nauczyć NAWET Jeśli Nigdy W Życiu Nie Odważyłeś Się Podejść Do Nieznajomej Dziewczyny.

W niektórych wypadkach będzie to wymagało małe zmiany w Twoim myśleniu oraz zachowaniu, w innych wypadkach większe zmiany.

Ale nie istotne jest to czy zaczynasz od zera czy też tylko pragniesz polepszyć swoje umiejętności w podrywaniu dziewczyn.

Prawda jest taka że możesz nauczyć się jak podrywać dziewczyny nawet jeśli w dniu obecnym nie jesteś w stanie rozmawiać z dziewczyną i możesz tego dokonać w bardzo krótkim czasie, jeśli tylko zaczniesz stosować prawidłowe metody.

Z moich własnych doświadczeń najlepiej jest zapoznać się z facetami, którzy już mają niesamowite powodzenie z kobietami. Poprzez obserwacje ich mowy ciała, ich zachowania oraz pomocy jaką oni Ci udzielą to będziesz mógł poprawić swoje umiejętności w bardzo krótkim czasie.

Ale co jeśli nie znasz nikogo kto wie jak podrywać dziewczyny? Co jeśli nie masz możliwości zaprzyjaźnienia się z takim facetem?

Najlepszym rozwiązaniem jest wtedy zacząć czytać książki które są napisane przez mężczyzn którzy są ekspertami w podrywaniu i uwodzeniu kobiet.

Nauczysz się w nich teori, metody podrywania ale najważniejsze to otworzą Ci się oczy i to co uważałeś za niemożliwe stanie się możliwe.

A oto dwie najważniejsze podstawy które natychmiast ułatwią Ci rozpoczęcie rozmowy z nieznajomą dziewczyną:

Podstawa 1: Przestań Przejmować Się O Rezultat Kiedy Podrywasz Dziewczynę.

Jeżeli będziesz przejmował się co dziewczyna o Tobie myśli to jedno jest pewne: NIGDY jej nie zdobędziesz.

Prawda jest taka że istnieją dziewczyny które są już w związkach, istnieją dziewczyny które są lesbijkami, istnieją dziewczyny które niedawno zerwały ze swoim chłopakiem i chcą być same przez jakiś czas itd. Nie ma faceta na tym świecie ( nie ważne jest jak dobry on jest w podrywaniu dziewczyn ) który może zdobyć KAŻDĄ dziewczynę. Zawsze znajdzie się jakaś  dziewczyna która go odrzuci.

Nie ważne jest to czy dziewczyna Cię odrzuci czy też da Ci swój numer telefonu. Jeżeli będziesz się przejmował to będziesz starał się zrobić wszystko aby nie nawalić i co myślisz się wtedy stanie?

Czym więcej będziesz się przejmował i starał to tym większa szansa że kobieta da Ci kosza.

Tak, taka jest prawda.

Z drugiej strony im mniej będziesz się przejmował to tym większe zdobędziesz powodzenie.

Podstawa 2: To TY Jesteś SELEKTOREM, Ty Wybierasz Ją A Nie Ona Ciebie

Kiedy podejdziesz do kobiety i rozpoczniesz z nią rozmowę to szansa jest dość duża że ona już wie że Ty próbujesz ją poderwać. Wielu facetów próbowało już przed Tobą ją zaczepiać i umówić się z nią, i oczywiście wielu innych będzie próbowało nadal ją podrywać. Ale to nie znaczy że to ona decyduje czy ma Cię odrzucić czy nie.

Powiedzmy że chcesz kupić nowy komputer i idziesz do sklepu komputerowego, podchodzi do Ciebie pracownik i zaczynacie rozmawiać o komputerze. Czy to znaczy że musisz kupić ten komputer tylko dlatego że wszedłeś to sklepu i go oglądasz?

Oczywiście że nie!

To co Cię może skłonić do kupna tego komputera którego oglądasz jest to że ten komputer ma wszystkie funkcje jakie chciałeś w Twoim nowym komputerze oraz że sprzedawca umiał Cię o tym przekonać.

Tak samo to działa jeżeli chodzi o kobiety.

Tylko dlatego że podszedłeś do kobiety to nie znaczy że będziesz chciał się z nią umówić. Ona musi Ci najpierw czymś zaimponować.

Powiem Ci teraz jak tego dokonać.

 1. Podejdź do nieznajomej dziewczyny
 2. Rozpocznij z nią rozmowę
 3. Po paru minutach powiedz jej to : Jesteś fajną dziewczyną ale nie znam Cię jeszcze, więc muszę Cię zapytać… Co takiego masz do zaoferowania co wzbudziłoby moje zainteresowanie tobą?

Tak, to takie proste.

Większość facetów podlizuje się pięknym dziewczynom,  kiedy powiesz jej to właśnie zdanie to wyróżnisz się od każdego faceta który próbował ją poderwać i staniesz się o wiele więcej interesujący, co wzbudzi w niej atrakcję wobec Ciebie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak podrywać dziewczyny krok po kroku to proponuję żebyś ściągnął sobie moją książkę „Jak Poderwać Dziewczynę”.

Nauczysz się w niej jak pokonać strach przed odrzuceniem, jak rozpocząć rozmowę, co powiedzieć, jak zdobyć numery telefonów i wiele WIELE więcej.

Możesz ściągnąć ją tutaj: Jak Poderwać Dziewczynę

Podziel Się Z Innymi:
 • Google Bookmarks
 • Co-Robie.pl
 • Śledzik
 • del.icio.us
 • Blip
 • Twitter
 • Gwar
 • Kciuk.pl
 • Wahacz.pl
 • Wykop
 • email
 • Facebook

Artykuły Godne Twojej Uwagi

Napisz Komentarz

Poprzedni post:

Następny post: