Jak Uwieść Dziewczynę Na Której Ci Zależy?

by Roman RaVincci on 2011/08/01

jak uwieść dziewczynę Czy próbowałeś już wszystkiego, aby zdobyć dziewczynę, która Ci się podoba ale jakoś nic z tego nie wyszło? Przez te wszystkie lata ucząc się uwodzenia oraz podrywania kobiet nieświadomie odkryłem pewną metodę wzbudzenia niesamowitej atrakcyjności kobiet.

Czy chciałbyś dowiedzieć się jaka to metoda? Tak właśnie myślałem.

W takim razie czytaj dalej bo chciałbym Ci wyjawić jak uwodzić kobiey na których Ci zależy. 99% mężczyzn o tym najprawdopodobniej nie ma pojęcia i nigdy sami do tego nie dojdą.POWODEM, że większość mężczyzn NIGDY nie odkryje tego sekretu jest to, że ta metoda jest „CZYMŚ OCZYWISTYM”. Pozwól, że Ci to wytłumaczę…
Option Binaire


Notka >>> Jeśli spotkałeś już dziewczynę do której jesteś przywiązany ale nie czuje ona do Ciebie tego co Ty do niej to sugeruję abyś przeczytał ten oto artykuł: Jak rozkochać w sobie dziewczynę

No dobra, kontynuujmy…

Osobiście uważam, że większość mężczyzn stara się jak najlepiej aby zaimponować dziewczynie która się im podoba. Jest to po prostu pragnieniem większości mężczyzn.  Kiedy spotkamy dziewczynę, która nam się podoba to chcemy jej się jak najbardziej przypodobać i oczywiście boimy się, że jeśli zrobimy lub powiemy coś „nie tak” to możemy ją utracić.

Jeśli zaczniesz obserwować zachowanie mężczyzn, kiedy rozmawiają z kobietą, która się im podoba to jestem pewny, że dojdziesz to tego samego wniosku co ja.

Może nawet i Ty byłeś w podobnej sytuacji, nie wiedziałeś jak uwieść dziewczynę, na której Ci zależało i starałeś się jak najlepiej aby jej zaimponować oraz ją w końcu zdobyć.

Ja osobiście byłem w takiej właśnie sytuacji WIELE razy.

To pragnienie, aby zaimponować dziewczynie, na której nam zależy jest powiązane z innym pragnieniem: „Wszystko musi wyjść, nie mogę nawalić, muszę ją zdobyć….”

Oto kilka sytuacji, kiedy mężczyzna czuje to właśnie pragnienie – domyślam się, że rozpoznasz swoje zachowanie z tych oto przykładów:

 1. Mężczyzna rozmawiając z kobietą próbuje rozmawiać o „ciekawych” sprawach aby jej zaimponować.
 2. Jest nerwowy w czasie rozmowy, boi się, że nadejdzie nieprzyjemna cisza i przez cały czas myśli o czym rozmawiać kiedy temat się skończy.
 3. W czasie rozmowy myśli i zastanawia się jak zrobić dobre wrażenie.
 4. Kiedy powie coś, z czym kobieta się nie zgadza, próbuje zmienić swoje zdanie, w taki sposób aby jej się podobało.
 5. Boi się podjąć jakiegokolwiek ryzyka i dlatego rozmowa staje się formalna, nudna oraz koleżeńska.

Innymi słowy, kiedy mężczyzna rozmawia z kobietą, na której mu zależy to zachowuje się jak najlepiej i próbuje pokazać kobiecie, że jest on dla niej dobrym wyborem.

Czy myślałeś kiedyś w ten właśnie sposób, kiedy byłeś z dziewczyną, na której Ci zależało?

Muszę powtórzyć coś, co przed chwilą powiedziałem, MĘŻCZYŹNI PRAGNĄ PRZYPODOBAĆ SIĘ DZIEWCZYNIE NA KTÓREJ IM ZALEŻY.  To pragnienie sprawia, że zaczynamy się dziwnie zachowywać nawet o tym nie wiedząc.

Jak Uwieść Dziewczynę – Sekret O Którym 99% Mężczyzn Nidy Się Nie Dowie

Powiedziałem Ci, że wyjawię Ci sekret o którym ponad 99% mężczyzn nie wie, sekret dzięki któremu będziesz mógł uwieść dziewczynę na której Ci zależy. Oto on:

PRZESTAŃ PRÓBOWAĆ!

Brzmi za prosto, nieprawdaż?

Ale tak jest – Jeśli PRZESTANIESZ próbować imponować dziewczynom i zaczniesz stosować metody które Ci wyjawię, to będziesz AUTOMATYCZNIE im imponował.

Chciałbym Ci wyjawić, krok po kroku, moje najlepsze metody, które sprawią że KAŻDA kobieta będzie pod dużym wrażeniem rozmawiając z Tobą. Pod takim wrażeniem, że nie będzie ona mogła przestać o Tobie myśleć.

Ale zanim to zrobię to nie zapomnij:

NIE ZAIMPONUJESZ ŻADNEJ DZIEWCZYNIE POPRZEZ PRÓBĘ ZAIMPONOWANIA JEJ

Nie zrobisz dobrego wrażenia na kobiecie dając jej Twoje CV, nie starasz się przecież o pracę i więc przestań zachowywać się w ten sposób. Takie zachowanie sprawi tylko, że dziewczyna spostrzeże Cię jako zdesperowanego faceta.

Mężczyzna, który próbuje zrobić dobre wrażenie telegrafuje same „nie atrakcyjne” cechy.

Oto co telegrafujesz poprzez próbę zaimponowania kobiecie:

 1. Nie myślę, że polubisz mnie za takiego, jakim jestem, więc muszę starać się Ci czymś zaimponować aby zrobić dobre wrażenie.
 2. Nie czuję się wystarczająco swobodnie wokół kobiet, aby zachowywać się „normalnie”.
 3. Nie mam zbyt dużo doświadczenia, jeśli chodzi o kobiety.
 4. Brakuje mi pewności siebie.
 5. Nie mam pojęcia co zrobić aby kobieta czuła się swobodnie w moim towarzystwie.

Ajjjjj..

Ale taka jest prawda…

Kobieta NATYCHMIAST odczuwa kiedy facet „próbuje” zrobić dobre wrażenie. Rozmowa nie będzie wtedy rozluźniona, Twoja mowa ciała nie będzie atrakcyjna i będzie Ci bardzo trudno prowadzić normalną rozmowę.

Przed chwilą opisałem właśnie sposób, w jaki zachowuje się 99% mężczyzn w towarzystwie kobiet na którym im zależy lub kobiet które się im podobają.

Prawda jest taka, że próba zrobienia dobrego wrażenia ma ODWROTNY efekt.

To nie tylko spowoduje, że dziewczyna UTRACI wobec Ciebie zainteresowanie, ale poprzez takie zachowanie zanudzisz ją na śmierć, co dalej spowoduje, że wpadniesz w kategorie „przyjaciela”  któremu ona będzie zwierzać się i opowiadać o innych spotkanych mężczyznach.

Jeśli więc ten sposób nie działa, to co zrobić aby wzbudzić jej zainteresowanie?

Dam Ci przykład.

Jesteś na randce z dziewczyną, która Ci się podoba…. Ona pyta Cię o Twoją pracę

Którą z tych odpowiedzi powinieneś wybrać?:

 1. Jestem inżynierem i pracuję w dużej firmie, gdzie programuję logarytmy dla wyszukiwarek. Pracowałem tam już przez 3 lata i niedługo zostanę managerem logarytmów i dostanę także podwyżkę.
 2. Napadam na banki, widziałaś wczoraj dziennik? Mówili tam o napadzie na bank Millenium, to byłem JA.

Która z tych odpowiedzi jest lepsza?

To oczywiście zależy, jaki chcesz osiągnąć rezultat.

Jeśli chcesz zaimponować dziewczynie Twoją fajną dobrze zarabiającą pracą to powinieneś oczywiście wybrać alternatywę #1.

Niestety, ale ta alternatywa nie wzbudzi w niej ŻADNEJ atrakcyjności i zainteresowania. Będziesz raczej brzmiał jak nudny mięczak, który chce zrobić na niej dobre wrażenie.

Jeśli z kolei chcesz zrobić dobre wrażenie to wybierz wtedy alternatywę #2.

Większość facetów nie ma „JAJ” aby powiedzieć coś takiego dziewczynie na której im zależy.

Jeśli więc nie chcesz wpaść w kategorie przyjaciela to bądź zabawny. HUMOR sprawi, że wzbudzisz niesamowite zainteresowanie KAŻDEJ kobiety.

W tym przykładzie ona Ci odpowie coś w stylu… „haha nie żartuj, powiedz mi… czym się tak naprawdę zajmujesz?”

Odpowiedz wtedy: Nie naprawdę, rabuję banki. Ktoś przecież musi to robić, no nie? Zwolnij się więc z pracy i zostań moją asystentką. Twoim zadaniem będzie ubierać się „seksy” i rozpraszać uwagę strażników.

Taki właśnie komentarz automatycznie sprawi, że wzbudzisz w kobiecie zainteresowanie i będzie ona chciała Cię bliżej poznać.

Najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić aby zaimponować kobiecie, zrobić na niej dobre wrażenie, wzbudzić w niej zainteresowanie oraz pożądanie w stosunku do Ciebie jest nauczyć się jak działa „kobieca atrakcyjność”

Dlaczego?

Ponieważ atrakcyjność jest i fizyczna i emocjonalna.

Dam Ci przykład.

W całym moim życiu nie słyszałem od żadnej kobiety (a spotkałem ich wiele) że one lubią niskich facetów.

Ale zgadnij co?

Znam mnóstwo facetów, którzy nie mają nawet 170cm wzrostu i mają najpiękniejsze kobiety.

Jak to jest możliwe?

EMOCJONALA ATRAKCYJNOŚĆ!

Nie możesz zmienić wyglądu zewnętrznego i nagle stać się wysoki lub przystojny, ale dobrą nowiną jest to, że NIE MUSISZ, ponieważ wystarczy że nauczysz się jak wzbudzić w niej tą emocjonalną atrakcyjność a to sprawi że staniesz się atrakcyjnym facetem dla każdej kobiety bez względu na to jak wyglądasz.

NIGDY już nie wpadniesz w kategorie przyjaciela.

Ale co dalej?

 1. Przestań próbować imponować kobietom
 2. Pobierz moją książkę „Jak poderwać dziewczynę”

W książce wytłumaczę Ci wszystko krok po kroku. Po przeczytaniu będziesz wiedział dokładnie jak wzbudzić tą emocjonalną atrakcyjność. Poprowadzę Cię za rękę i pokażę Ci jak zdobyć dziewczynę, która Ci się podoba bez względu na to czy jest ona Twoją koleżanką z pracy, czy jest to dziewczyna, do której nie odważyłeś się jeszcze podejść czy też jest to dziewczyna, którą znasz już od lat.

Przejdź tutaj aby dowiedzieć się więcej: Jak poderwać i zdobyć dziewczynę

Podziel Się Z Innymi:
 • Google Bookmarks
 • Co-Robie.pl
 • Śledzik
 • del.icio.us
 • Blip
 • Twitter
 • Gwar
 • Kciuk.pl
 • Wahacz.pl
 • Wykop
 • email
 • Facebook

Artykuły Godne Twojej Uwagi

Napisz Komentarz

Poprzedni post: